Президент удостоїв звання «Заслужений артист України» Тіну Кароль та Віталія Козловського Автор: Lussilda · Опубліковано: 26.01.2009 23:28 · Розділ: Культура

З нагоди Дня Соборності Президент України Віктор Ющенко вручав почесні звання та нагороди. Співаки Віталій Козловський та співачка Тіна Кароль (Тетяна Ліберман) отримали звання «Заслужених»

Почесне звання «Народний артист України» отримали: співачка Марія Бурмака, актриса театру і кіно Ольга Сумська та відомий актор Остап Ступка. Вони поповнили список таких заслужених талантів України як Андрій Данилко (сценічне амплуа – Вєрка Сердючка), Ірина Білик, Михайло Поплавський, Ані Лорак та Філіп Кіркоров, - пише інтернет-видання «Кореспондент».

Також Ющенко нагородив орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня Оксану Білозір.

Крім того, президент нагородив орденом «За заслуги» III ступеня соліста Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г.Шевченка, народного артиста України Володимира Гришка, Уповноваженого Президента України з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдана Соколовського, голову Тернопільської обласної державної адміністрації Юрія Чижмаря.

Орденом княгині Ольги III ступеня нагороджено письменницю Оксану Забужко, дворазову чемпіонку та срібну призерку Олімпійських ігор зі спортивної гімнастики, голову благодійного фонду «Здоров’я поколінь» Лілію Подкопаєву, олімпійську чемпіонку з художньої гімнастики, голову Фонду розвитку спорту Катерину Серебрянську.

Згідно Указу Президента, звання й нагороди були присуджені «за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави та з нагоди Дня Соборності України».


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?