Румунські банди обчищають фури на швидкості 50 миль на годину Автор: lesya · Опубліковано: 30.06.2015 14:25 · Розділ: Кримінал

Недавно відчайдушні румунські бандити у Великобританії продемонстрували чудеса зухвалості. Щоб пограбувати фури, що займаються перевезенням товарів, злочинці забираються на капоти автомобілів, і на ходу грабують вантажівки. Їх не зупиняє навіть швидкість в п’ятдесят миль за годину.

Як твердить журналіст The Times Джон Сімпсон, іноземні злочинці обирають все зухваліші методи пограбування.

Прокоментувати ситуацію з румунськими злочинними синдикатами взявся старший поліцейський офіцер Пол Кізі. Він зізнався, що проблема з румунськими злочинцями постає у Британії все гостріше, та найбільше його дивує те, як румуни зважуються на неймовірні ризики у випадках, коли загроза життю перевищує можливий дохід. “Найбільше мене вражає те, як вони наважуються скоювати крадіжки, при яких ризик, як на мене, в декілька разів більший, ніж ймовірні доходи, - говорить Кізі. - От ви, для прикладу, особисто наважилися б вилізти на капот автомобіля, що рухається на швидкості в п'ятдесят миль, заради якихось ста п’ятдесяти фунтів?”

Метод, яким румуни беруть фури на абордаж - на повній швидкості, - вже прозвали "румунським переворотом автомобіля". Вперше про нього заговорили в травні 2014 року, коли у графстві Стеффордшір спіймали одинадцять злочинців, які прибули з Румунії. На момент арешту вони їхали на фургоні "Сітроен-реле", в якому було зроблено люк на даху. Злочинці зізналися у змові з метою крадіжок, визнали себе винними, за що отримали по два роки в’язниці.

Схожі випадки траплялися і в Україні (фото з сайту www.segodnya.ua)
Схожі випадки траплялися і в Україні (фото з сайту www.segodnya.ua)

Обчищають фури вони наступним чином: хтось один через люк, пророблений в даху автомобіля, пробирається на капот авто, а спільники тримають його за пояс. Водій підводить автомобіль впритул до фури, а злочинець на капоті за допомогою ножа чи залізного лома зламує двері кузова. Тоді злодій забирається в кузов і передає товари спільникам.

Частенько злочинці використовували ще й автомобіль, що їхав попереду фури, змушуючи її знизити швидкість.

Такі випадки ставалися не лише Британії. Близько п’ятдесяти подібних інцидентів описала поліція Німеччини у 2013 році.

Схожі дані надходять і від ірландської поліції - місцеві правоохоронці припускають, що саме у такий спосіб в березні цього року було викрадено цигарок на загальну суму в сто тисяч євро.

Джерело: http://www.inopressa.ru/article/26Jun2015/times/romani.html

Інші новини розділу