На показі мод у Парижі манекенник вийшов на подіум із закликом вбити Ангелу Меркель Автор: lesya · Опубліковано: 30.06.2015 11:58 · Розділ: Політика

На неймовірно нахабну витівку прямо під час показу мод зважився один манекенник - він вийшов на подіум із закликом “вбити Ангелу Меркель”.

Сталося це в Парижі, на показі мод Rick Owens. Несподівано для всіх присутніх цей показ перетворився в справжній дизайнерський кошмар. Організатори показу, як і модельєри, роботи яких були представлені в рамках дійства, ніяк не очікували чогось подібного.

На одиноку акцію протесту проти політики німецького канцлера зважився манекенник на ім’я Джера. Хлопець вийшов на сцену з плакатом, на якому красувався напис Please Kill Angela Merkel not, що перекладається як будь ласка, убийте Ангелу Меркель. Плакат із закликом "позбутися" канцлера Німеччини став прикрою несподіванкою для всіх, навіть для самого дизайнера.

Згодом Рік Оуенс, дизайнер, зізнався, що за лаштунками зацідив манекеннику поміж зуби за таку несанкціоновану демонстрацію. А через кілька хзвилини після скандального показу на офіційному сайті дизайнера з'явилася заява про те, що Рік Оуенс не несе відповідальності за те, що сталося на сцені.

“Рік Оуенс не несе відповідальності за акт протесту, який організував манекенник на показі сезону весна-літо 2016. Це було незалежна заява, яка не відображає думку модного дому Rick Owens”, - говориться на сайті.

Згодом модельєр зізнався, що його неабияк засмутив вчинок Джера, адже вони довгі роки товаришували й були добрими друзями. За словами Ріка, манекенник останні двадцять років був його музою, і, скоріше за все, це дозволило йому почуватися на сцені настільки комфортно, щоб зважитися на таку витівку. “Я лютую”, - додає на завершення Рік Оуенс.

Відзначимо, що це вже не перший модний показ дизайнера, в рамках якого розгорівся скандал. Ще один інцидент стався наприкінці січня цього року - дизайнер випустив на подіум чоловіків, на яких не було спідньої білизни. Поки вони дефілювали по подіуму, дизайнерське вбрання оголювало найінтимніші частини чоловічого тіла.

Американський дизайнер Рік Оуенс став відомий завдяки підтримці Анни Вінтур, що займає пост головного редактора американського журналу мод Vogue. Рік створює дуже незвичні речі. Відмінною рисою його творчості є тяжіння до монохромної гами. Рік випускає розкішні шкіряні куртки, які поєднує з безглуздим і заплутаним вбранням. А ще його моделі на подіумі носять насправді божевільне взуття.

Оуенс різними способами намагається візуально видовжити фігуру - він робить рукави довшими, а плечі вузькими. Ще Оуенс полюбляє відкриті плечі, тому часто його моделі-чоловіки на подіумі красуються у вбранні з глибоким вирізом на спині.


Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.