Корейські вчені створили гру, яка лікує алкоголізм Автор: lesya · Опубліковано: 30.06.2015 09:02 · Розділ: Краса і здоров'я

Цікаву комп’ютерну програму представили недавно вчені з Південної Кореї. Вони створили програмне забезпечення, покликане боротися з алкоголізмом.

Побудоване воно у вигляді комп’ютерної гри, що складається з кількох рівнів. Розробкою програми займалися вчені з Університету Чуна.

Як уже зазначалося вище, гра складається з трьох рівнів. На першому рівні гравець-пацієнт потрапляє в приміщення, розслабляюча атмосфера якого повинна допомогти йому позбутися нав’язливих думок. Другий рівень гри заводить гравця в ресторан, у компанію питущих людей. Цей момент - це перевірка сили духу гравця, що опинився в знайомій атмосфері. На третьому етапі гри гравець стикається з негативними наслідками надмірного вживання алкоголю.

Створений вченими метод ігрового лікування алкоголізму було випробувано на дванадцяти добровольцях, що страждали алкоголізмом. Протягом досить тривалого періоду часу - кількох місяців - вони регулярно грали в гру, щоб позбутися алкогольної залежності.

А в цей час дослідники проводили спостереження за тим, які зміни відбуваються в мозку пацієнтів, використовуючи для цього магнітно-резонансну томографію. До кінця експерименту всі піддослідні змогли впоратися з алкогольною залежністю, а робота центру задоволення в їхньому мозку налагодилася. Чоловіки, що взяли участь в експерименті, почали краще володіти своїми емоціями.

Алкоголь стане корисним для здоров'я (фото з сайту kakimenno.ru)
Алкоголь стане корисним для здоров'я (фото з сайту kakimenno.ru)

Зараз автори методики мають намір залучити більшу кількість учасників до експерименту, щоб більш точно оцінити ефективність нової методики. Якщо результати повторяться, медики почнуть впровадження нового методу в провідних клініках світу.

До речі, трохи раніше ми писали про дослідження китайських вчених, теж спрямоване на боротьбу з алкоголізмом, точніше, зі згубними наслідками надмірного вживання алкоголю. Китайські спеціалісти виявили ген, який дозволяє особливим чином розщеплювати алкоголь. Цей ген допромагає перетворити алкоголь в глікоген, а не в жир, що приносить куди більше користі нашому організмові.

Якщо технологія, розроблена китайцями, доведе свою ефективність, алкоголь можна буде використовувати в якості ліків. Особливо ефективним він буде при таких захворюваннях, як ожиріння печінки, адже дозволить перетворити навіть вже відкладений жир у глікоген.

Джерело: http://www.likar.info/alkogol-i-narkotiki/news-70999-sozdana-kompyuternaya-igra-dlya-lecheniya-alkog

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.