У Японії відбулося перше офіційне одруження роботів Автор: lesya · Опубліковано: 29.06.2015 11:25 · Розділ: Нові технології

У Японії цими днями відбулася унікальна шлюбна церемонія - тут відбулося перше в історії весілля роботів. За даними ЗМІ, шлюб андроїдів зареєстрували офіційно.

Одружитися “вирішили” робот Фройс, що вибрав для себе наречену з ім’ям Юкірін. В якості почесного гостя на церемонію було запрошено Маяву Денкі, вченого, що займався розробкою роботів. Він виконав роль батька нареченої, відвівши Юкірін до вівтаря.

Урочиста церемонія відбулася в одному з найбільш пожвавлених районів японської столиці. На захід прийшло чимало гостей - як живих людей, так і роботів.

Відзначимо, що японці з особливим трепетом ставляться до андроїдів. Вчені та розробники з цієї країни активно працюють над створенням машин, які б максимально відтворювали людську подобу, а також могли досконало володіти тими ж функціями, що й людський організм.

Трохи раніше одна японська компанія - Softbank Corp - випустила робота Pepper. Він, твердять розробники, вміє розпізнавати людські емоції. Партію таких роботів було продано всього за одну хвилину.

Інший японський виробник - компанія Yaskawa Electric Corporation - недавно відзначила свій столітній ювілей, випустивши робота, що досконало володіє навиками катаной.

Робот, що вміє битися на самурайських мечах, робить це краще, ніж майстер бойових мистецтв Ісао Мате. Приміром, андроїду вдалося за коротший проміжок часу розрубати тисячею ударів загорнуті в солом'яні мати стовбури бамбука, що дозволило йому стати світовим рекордсменом.

Начання робота відбувалося наступним чином: розробники андроїда скопіювали дії Мате за допомогою технології motion capture. Мате відомий у світі як майстер японського бойового мистецтва іайдо, в основі якого удосконалена техніка швидкого вихоплювання меча з піхов та подальшого удару.

Мате неодноразово ставав рекордсменом книги рекордів Гіннеса, але тепер робот перевершив його досягнення.

Серед основних досягнень Мате - світовий рекорд за кількістю ударів, нанесених по солом'яному мату за одну хвилину, а також рекорд швидкості, з якою летів об'єкт (тенісний м'яч) перед тим, як бути розрубаним.

Не відставати у даному плані намагаються й американські вчені. Недавно спеціалісти з Массачусетського технологічного інституту навчили чотириногого робота під кодовим ім'ям Cheetah ("гепард") самостійно перестрибувати перешкоди на бігу.

Джерело: http://mignews.com.ua/bezumnyj_mir/kuryozy/6028088.html

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.