Британські студенти знімають передекзаменаційний стрес за допомогою карликових свиней Автор: lesya · Опубліковано: 29.06.2015 09:19 · Розділ: Освіта

Попри те, що студентські роки вважаються одним з найкращих періодів у житті, не всі студенти так думають. Адже екзаменаційна пора, яка неодмінно настає в житті кожного студента - і настає двічі на рік - це період стресів, недоспаних ночей, хвилювань та тяжкої праці.

Не дивно, що інтернет-пошуковики переповнюються запитами на кшталт “где заказать дипломную работу”, “як списати на екзаменах”, “як за одну ніч підготуватися до іспиту” та “як зняти стрес в період сесії”. В пригоді можуть стати різні методи та речі, і навіть… свині.

Так, британські студенти перед іспитами знімають стрес за допомогою карликових свиней. До такого методу підготовки до іспитів вдалися студенти Університету Ноттінгем Трент.

При цьому ідея використовувати симпатичних свинок в якості допомоги студентам прийшла в голову не їм самим, а адміністрації закладу - після того, як було помічено, що студенти закладу почали масово брати в екзаменаційні класи маленьких цуценят.

Фото з сайту factorybay.ru
Фото з сайту factorybay.ru

Студентам ідея прийшлася до душі. Вони кажуть, що міні-свині і справді дуже допомагають на іспитах, адже дозволяють неабияк розслабитися і подолати хвилювання.

Постачанням свиней в стіни університету займається компанія, що розводить цих тварин. Представники організації також розповіли, що займаються постачанням свиней для роботи в будинках перестарілих.

Не завадило б відправити кілька таких свинок у Гомель, адже там на студентів чатує посилений стрес, особливо у контексті того, що в них під час іспитів починаються проблеми зі здоров’ям. За даними місцевих лікарень, під час екзаменаційного періоду щодня в спеціалізовану обласну клініку звертаються один-два студенти з проханням витягти з вуха мікронавушник.

Медики кажуть, що студенти, боячись бути спійманими на гарячому, запихають навушник надто глибоко, так що потім не можуть дістати його з вуха за допомогою магніту, що продається в комплекті з мікронавушником. Найбільш уперті доходили до того, що засовували навушник впритул до барабанної перетинки.

А одна студентка засунула навушник так далеко, що лікарі, добряче намучившись, так і не змогли його витягти. Тепер дівчині загрожує хірургічне втручання.

Втім, поки що обходилося без операцій, і лікарям вдавалося витягувати мікропристрої за допомогою щипців та гачка. Однак з кожним роком навушники стають дрібнішими, і їх все важче витягти з вуха навіть кваліфікованим працівникам.

Лікарі розповіли, що найважче працювати зі студентами, які засовують навушник аж за перешийок хряща - це найвужче місце у вухах, тому й витягнути пристрій дуже складно.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.