У США почали будувати біблійний ковчег з рестораном Автор: lesya · Опубліковано: 26.06.2015 23:42 · Розділ: Розваги

Досить цікава пам’ятка вже в недалекому майбутньому з’явиться у США: в американському місті Вільямстаун, розташованому в штаті Кентуккі, планують спорудити велику копію старозавітного ковчега. Будівництво ковчега вже розпочалося, а завершити його планують вже навесні наступного року. Принаймні, ініціатори ідеї хочуть зробити так, щоб влітку 2016 року ковчег відвідало хоча б мільйон осіб.

Ініціаторами проекту виступили члени християнського суспільства «Відповіді в Бутті» (Answers in Genesis). Вони вважають, що ковчег стане новою, популярною і важливою пам’яткою США. А Кен Хем (Ken Ham), президент організації, висловив сподівання, що ковчег щороку відвідуватиме близько двох мільйонів осіб.

«Я вважаю, що ковчег стане однією з найважливіших пам'яток країни», - заявив він.

Хем також додав, що ковчег планують збудувати в точності так, як він описаний в БІблії. Навіть з розмірами тут не прогадають - словом, проект, принаймні зовні, має до найменших дрібниць відтворювати Ноїв ковчег.

Споруда матиме чотири поверхи, а її довжина сягатиме ста п’ятдесяти п’яти метрів. Перші три поверхи віддадуть під експозицію, присвячену біблійним історіям, а на четвертому поверсі планують відкрити ресторан - треба ж буде численним відвідувачам десь перекусити.

Будівництвом ковчега автори ідеї обмежуватися не збираються. З часом тут планують збудувати цілий розважальний комплекс, в якому буде і Вавилонська вежа, і макет близькосхідного поселення першого століття, і навіть великий зоопарк.

Правда, ініціатива членів християнської громади вже зустріла критику з боку місцевої влади. Минулого року уряд штату відмовився поступитися общині в питанні сплати податків, не надавши розважальному комплексу податкові пільги. Влада мотивувала рішення тим, що державні кошти «не можуть бути використані для фінансування релігійної індоктрикаціі чи іншого просування релігії».

Ковчег матиме чотири поверхи - на останньому збудують ресторан (фото з сайту http://lenta.ru/news/2015/06/26/ark/)
Ковчег матиме чотири поверхи - на останньому збудують ресторан (фото з сайту http://lenta.ru/news/2015/06/26/ark/)

Відзначимо, що рішення збудувати точну копію біблійного ковчегу - не перша спроба створити християнський розважальний центр. Десять років тому в Ізраїлі представники релігійної общини хотіли створити тематичний парк під назвою «Земля, по якій ходив Ісус». Тут планували обладнати Біблійний сад та Амфітеатр Галілейського моря.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/06/26/ark/

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.