В Карибському морі знайдено судно, зникле 90 років тому Автор: lesya · Опубліковано: 26.06.2015 21:18 · Розділ: Події у світі

Бермудський трикутник, оповитий таємницями, недавно вирішив повернути загублений колись корабель - в Карибському морі кубинські моряки виявили судно, яке безслідно зникло дев’яносто років тому - в 1925-му.

Тоді корабель SS Cotopaxi, довго розшукували, але даремно. Ніхто й подумати не міг, що судно спливе майже сторіччя по тому.

Тепер влада Куби має намір провести ретельне розслідування загадкового корабля.

Корабель було виявлено шістнадцятого травня на захід від Гавани в зоні, забороненій для навігації. Моряки зробили спробу зв’язатися з екіпажем судна, але їхні старання успіхом не увінчалися.

Тоді три патрульні катери з береговою охороною на борту спробували перехопити судно-порушника.

Але те, що вони побачили, неабияк їх здивувало. Як згодом виявилося, судно було збудоване на початку минулого століття, і коли охорона підібралася ближче, то зрозуміла, що на борту нікого немає. Потім стало ясно, що виявлений корабель - це той самий SS Cotopaxi, що зник за загадкових обставин у 1925 році.

Корабель відчалив двадцять дев’ятого листопада з порту Чарльстон, що в Південній Кароліні, і направився в бік Гавани. Через два дні зв’язок з екіпажем корабля було втрачено. З того часу ніяких відомостей про судно не надходило.

У бортовому журналі, який вівся капітаном, регулярно велися записи, однак жодного натяку на події, що могли б стати причиною катастрофи, тут не було. Експерти припускають, що катастрофа трапилася першого грудня 1925 року - саме цим днем і закінчуються записи.

Цікавим є і те, що на борту не було виявлено жодного члена екіпажу. Ні одягу, ні зітлілих останків. Хоча можна припустити, що, опинившись у скрутній ситуації, моряки повистрибували за борт, шукаючи порятунку в океані, але програли цей поєдинок і загинули.

Пікантної ситуації всьому цьому додає той факт, що корабель виявили якраз в зоні Бермудського трикутника, який охоплює область між Майамі, Пуерто-Ріко та Бермудами. За всю історію тут зникло сотні суден та літаків. Однозначного пояснення цій аномалії не існує. Вчені губляться в здогадках і висувають часом дуже вже неймовірні історії.

Втім, згодом виявилося, що новина про корабель - це звичайнісінький фейк. З’явився він на сторінках новинного видання World News Daily Report, журналісти якого навіть цитували кубинську владу.

Але прискіпливих користувачів не так легко обвести навкруг пальця. Вони швидко перевірили інші джерела і з’ясували, що вся ця історія про корабель - вигадка журналістів.


Інші новини розділу