Королева Британії не впізнала свого батька на подарованій президентом ФРН картині Автор: lesya · Опубліковано: 25.06.2015 20:54 · Розділ: Події у світі

Коли дивишся на картини деяких художників, особливо сучасних, іноді буває важко зрозуміти, що ж хотіли вони донести своїм твором до людства. І якщо у випадку з абстрактними картинами все зрозуміло, то портрет все-таки має бути схожим на того, з кого він пишеться.

Але не всі митці це розуміють. І ось недавно у Німеччині стався курйозний випадок: британська королева на подарованому їй портреті не впізнала власного батька.

Портрет Єлизаветі ІІ подарував президент Німеччини Йоахім Гаук. На картині зображена королева Єлизавета в дитинстві. Вона сидить верхи на поні, якого за віжки тримає її батько, Георг VI.

Президент Німеччини вручив королеві Британії портрет цієї середи, з нагоди державного візиту Єлизавети до ФРН.

“Кумедний колір у коня", - сказала королева, глянувши на полотно, яке написала художниця Ніколь Ляйденфрост. У поні і справді окрас незвичний, синій, явно дивакуватий для коня.

Розглядаючи уважніше картину, королева поцікавилася: “А це, виходить, мій батько?". У відповідь Гаук спитав: "А ви не впізнаєте його?", на що отримав відповідь королеви: “Ні”.

Картину було написано на замовлення, спеціально з нагоди візиту британської королеви до Німеччини. А для написання портрету використовувалася фотографія вісімдесятирічної давності, датована 1935 роком: тоді Єлизаветі було вісім чи дев’ять років.

Президент вирішив вручити картину королеві тому, що обмін подарунками між главами держав на таких зустрічах - це вже свого роду традиція.

П'ятий за рахунком державний візит королеви до Німеччини розпочався цієї середи. Королева прибула до столиці разом із принцом Філіпом, своїм чоловіком, герцогом Единбурзьким.

Літню Єлизавету ІІ (їй вісімдесят дев’ять) чекає чимало розваг - організатори зустрічі приготували для неї велику і насичену програму. Спершу королева мала з’явитися на зустріч з президентом Німеччини Йоахімом Гауком, що відбулася в його берлінській резиденції, замку Бельвю, а далі королівське подружжя вирушило на прийом до федерального канцлера. Там старенька британська королева зустрілася з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Крім того, для королівського подружжя підготували захопливу прогулянку річкою Шпрее. Тоді королева поклала вінок до військового меморіалу Нойє Вахе, що знаходиться на центральному бульварі Берліна Унтер-ден-Лінден. Але і це ще не все - на королеву в рамках чотириденного візиту чекає щонайменше чотирнадцять заходів.

Джерело: http://www.newsru.com/cinema/25jun2015/queenpony.html

Інші новини розділу