Китайський солдат приготував дружині їжі на цілий рік Автор: lesya · Опубліковано: 25.06.2015 13:56 · Розділ: Життя

Чудовий та надзвичайно милий сюрприз підготував для своєї дружини один китайський солдат. Хлопець приготував для коханої їжі на цілий рік - щоб та не витрачала часу на приготування вечері.

Ясна річ, після такого вчинку двадцятисемирічний китайський солдат на ім’я Інь Юнфенг став справжньою зіркою Інтернету. Молодий чоловік зліпив більше тисячі пельменів та приготував більше сімдесяти різних страв, щоб його дружині стало запасів їжі на цілий рік. Після цього молодик зі спокійною душею приступив до військової служби, повернувшись у частину, розташовану в Тібеті.

На такий вчинок Інь Юнфенг зважився тому, що свою молоду дружину, яка на рік за нього молодша та якій зараз двадцять шість, він бачить раз на рік, коли приїжджає у відпустку. Коли він востаннє приїхав додому, то помітив, що його дружина дуже зайнята, тож вирішив хоч трохи полегшити їй життя, звільнивши від необхідності готувати собі їжу.

Врешті-решт чоловік наготував Чжао стільки страв, що та зможе протягом року не готувати собі їжі. Сама ж китаянка і справді досить зайнята, адже працює вчителем у Ашуі.

В рамках свого кулінарного марафону Інь Юнфенг зготував більше тисячі пельменів, сто п’ятдесят літрів супу з локшиною, який так любить його дружина, а також десятки інших поживних страв, кожну з яких він індивідуально упакував та розклав на полиці морозильників - у себе вдома, а також в морозильниках друзів та родичів, що живуть неподалік.

До всієї цієї їжі додавалася записка: "Ти дуже зосереджена на своїй роботі і так багато читаєш, коли приходиш додому, тому мені дуже захотілося зробити твоє життя простішим".

А ще закоханий солдат підготував для дружини багато солодких сюрпризів, які він заховав по цілому дому. До кожного сюрпризу молодик додав любовні записки, які вона читатиме, поки його не буде.

А місця, де заховані солодощі, Інь розкриватиме Чжао поступово, під час телефонних дзвінків та листування. Солдат вважає, що це допоможе підняти його дружині настрій, коли наставатимуть складні моменти у житті.

Свій перший сюрприз Чжао заховав в спинці дивану і вітальні. Це була банка родзинок.

Чжао Май зізнається, що продуктові набори її чоловіка допомагають їй триматися - не так у фізичному плані, як у моральному. Для дівчини дуже важливо знати, що її коханий любить її, і всілякі солодощі та страви є тому підтвердженням.

“Кожного разу, коли я їм приготовану ним їжу, я знаю, що він зі мною", - каже Чжао Май.

Джерело: http://www.glunews.ru/news/Society/kitajskij_soldat_prigotovil_zene_edy_na_12_mesyacev.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.