За порушення правил паркування у Німеччині оштрафували скульптуру Автор: lesya · Опубліковано: 24.06.2015 15:43 · Розділ: Життя

Німецька поліція працює дуже старанно - за порушення правил тут штраф можуть отримати не лише зловмисники, але й скульптури. Цими днями відповідати перед законом довелося скульптурі, зробленій у вигляді вигнутого Mercedes-Benz - пам’ятник звинуватили у порушенні правил дорожнього паркування.

Сталася курйозна подія і німецькому місті Карлсруе. Тут місцева поліція виписала штраф за порушення правил паркування пам’ятнику. Один із користувачів соціальної мережі “Твіттер” написав про це на своїй сторінці, додавши фотографію авто, на лобовому склі якого красувалася квитанція на сплату штрафу.

Оштрафувати місцевий патруль вирішив скульптуру роботи художника Ервіна Вурма, який частенько робить автомобілі ключовими мотивами своїх мистецьких композицій. Ерік Вурм, один із найбільш знаменитих художників сучасності, вже й раніше працював з автомобілями. Серед його творінь є мінівен, зігнутий під кутом в дев’яносто градусів, а також чимало машин, що “страждають від ожиріння”. Епатажні проекти автора покликані відобразити глобалізації та розвитку суспільства споживання.

Що ж стосується оштрафованої скульптури, то в соціальних мережах не уточнюється, на яку саме суму був виписаний штраф.

Випадок, що стався в Карлсруе, не єдиний у своєму роді. Трохи більше, як два роки тому, поліція іншого німецького міста виписала квитанцію на штраф автомобілю, виготовленому зі снігу.

Тоді в Німеччині випало снігу більше, ніж завжди. І мешканці міста Ахен, особливо, діти та молодь, неабияк цьому раділи. Знайшлися жартівники, які зуміли виліпити зі снігу копію автомобіля Volkswagen Beetle. Снігова скульптура виявилася дуже схожою на оригінал, тим більше, що робили її в повний розмір.

Однак місцева поліція жарту не оцінила і виписала сніговій машині штраф за порушення правил паркування.

Те, що поліцейські сплутали скульптуру з реальним авто, подиву не викликає. Над її створенням, очевидно, працювали справжні митці, які не полінувалися зробити копію максимально наближеною до оригіналу. Вони виліпили контури фар, скла, двірників - словом, зробили все, щоб снігове авто виглядало так, ніби це звичайна машина, присипана снігом.

Та ще й спорудили скульптуру в місці, де стояв знак «Стоянка заборонена» - спеціально, щоб перевірити, якою буде реакція дорожньої поліції.

А поліцейські повелися так, як того й очікували жартівники. Спершу вони намагалися очистити машину від снігу, але, ясна річ, нічого у них не вийшло. Тоді патрульні спробували дістатися до номерів авто, але знову їх спіткала невдача. Не гаючи більше часу, поліцейські виписали штрафну квитанцію і прикріпили її до засніженому вітрового скла, чим неабияк потішили авторів скульптури.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.