П'яний китаєць наївся бетону, сплутавши його з кашею Автор: lesya · Опубліковано: 23.06.2015 22:22 · Розділ: Життя

Те, що надмірна доза алкоголю негативно позначається на здоров’ї людини, відомо давно. Відомо і те, що іноді вона може стати смертельною: інсульти, інфаркти, зупинки серця та просто нещасні випадки - перелічувати кількість смертей, що сталися в результаті алкогольного сп’яніння, можна дуже довго.

Однак недавно один китаєць таки примудрився відзначитися: перебравши з алкоголем, чоловік потрапив до лікарні. Але не через інтоксикацію чи проблеми з серцем, як можна було б подумати, а тому, що… наївся бетону, подумавши, що то каша.

Мешканець міста Нанкін китайській провінції Цзянсу ледь не загинув через надмірну пристрасть до спиртних напоїв. Хильнувши зайвого, чолов’яга вирішив перекусити, але, як на зло, під руками нічого не було. Очевидно, апетит китайця розгулявся настільки, що йому всюди ввижалася їжа, і чоловік, сам того не відаючи, наївся свіжого бетону, подумавши, що то каша.

Пияка-невдаху врятувала поліція. Правоохоронці отримали виклик від когось з мешканців багатоповерхівки з повідомленням про те, що неподалік житлового будинку якийсь чоловік ласує бетоном, беручи його прямо з відра, що стоїть поруч будівлі.

Поліція спрацювала оперативно, і чоловіка, що їв бетон, негайно доставили до лікарні. Там медики надали йому першу допомогу, зробивши промивання шлунка.

Ось так виглядає кунжутна каша (фото взято з сайту evalive.ru)
Ось так виглядає кунжутна каша (фото взято з сайту evalive.ru)

Коли чоловік, ім’я якого зі зрозумілих причин не афішують, оговтався, то розповів поліції та медикам, як усе сталося. Після нічних посиденьок у клубі чоловік неабияк зголоднів, і тут, по дорозі додому, побачив відро. П’яному китайцеві здалося, що всередині відра був не бетон, а кунжутна каша. І він вирішив перекусити.

Втім, до моменту прибуття поліції чоловік встиг з’їсти десь із двісті п’ятдесят грамів бетону. Але оскільки правоохоронці та медики зреагували дуже швидко, серйозних пошкоджень він не отримав: лікарі кажуть, що любитель пригод повинен повністю видужати вже найближчим часом.

Також медики додали, що якби нещасний потрапив до їхніх рук пізніше, його життя піддалося б серйозній загрозі.

Схожий, але більш трагічний випадок стався недавно у Росії - там чоловік спробував з’їсти розбитий планшет, щоб не платити за нього гроші. Врятувати його медикам не вдалося, і любитель неординарної їжі помер.

Джерело: http://www.etotupo.ru/pjanstva/3563-pyanyy-kitaec-prinyal-beton-za-kashu.html

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.