Китайські вчені зроблять алкоголь корисним для здоров'я Автор: lesya · Опубліковано: 23.06.2015 15:10 · Розділ: Медицина

Всі ми знаємо, що алкоголь несе неабияку шкоду нашому організмові. У вченому світі й досі тривають суперечки про шкоду від вживання алкоголю: поки один табір вчених відстоює право людини на невелику дозу алкоголю (мовляв, у невеликих кількостях він позитивно позначається на роботі систем людського організму), інші вчені твердять, що навіть невеликі порції спиртних напоїв є смертельно небезпечними.

Покласти край цим дискусіям, а заодно й проблемі алкоголізму, вирішили китайські вчені: недавно вони в рамках дослідження винайшли спосіб, що дозволить зробити алкоголь корисним для нашого здоров’я.

В чому ж полягатиме користь від вживання спиртних напоїв? Як твердять співробітники Інституту проблем харчування при Китайській академії, якщо все піде гаразд, спиртні напої в недалекому майбутньому не те що не шкодитимуть печінці, а, навпаки, лікуватимуть та захищатимуть її!

В ході дослідження вченими було виявлено ген PPP1r3G, який, як пояснюють дослідники, допомагає перетворювати алкоголь на глікоген, а не в жир, а це робить його корисним для печінки.

Виявлений фахівцями ген PPP1r3G присутній як у людини, так і у тварин. В рамках дослідження вчені проводили експерименти на щурах. Експериментальним шляхом вони підтвердили, що посилення активності гена PPP1r3G перетворює алкоголь у глікоген, а останній здатен суттєво знижувати рівень накопичення жиру в печінці.

Вчені вирішили похвалитися результатами свого дослідження з громадськістю, і на сторінках наукового журналу Journal of Lipid Research з’явилася стаття, яка детально описує результати та нюанси проведених експериментів.

Автор наукових експериментів, професор Чен Ян, каже, що отримані результати дозволять ученим по-новому поглянути на проблему вживання алкоголю. Адже якщо взяти до уваги вищезгаданий факт, то медики зможуть навчитися розробляти кардинально нові лікарські препарати, спрямовані на зниження негативного впливу алкоголю на наш організм.

За словами медиків, накопичення жиру в печінці в результаті призводить до розвитку серйозних захворювань. Натомість глікоген є складним вуглеводом, і він виступає в якості джерела енергії. цей вуглевод є набагато чистішим, ніж жири, і відкладається здебільшого в печінці та м’язах.

На останок додамо, що навіть дослідження китайців не дозволяє людям забувати те, про що завжди попереджує Міністерство здоров’я - надмірне вживання алкоголю шкідливе для нашого організму. Тому не варто сподіватися на генетику, а краще контролювати обсяг споживання алкогольних напоїв.

Джерело: http://korrespondent.net/tech/3530930-uchenye-sdelauit-alkohol-poleznym-dlia-zdorovia

Інші новини розділу