Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів Автор: lesya · Опубліковано: 19.06.2015 17:16 · Розділ: Мобільний зв’язок

Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.

За вирішення цієї проблеми взялася компанія Apple - вона випустила додаток, що дозволить користувачам фіксувати свою сексуальну активність.

Програма отримала назву “Здоров’я”, і вона, як кажуть розробники, зможе стежити за сексуальною активністю власників мобільних пристроїв. При цьому у користувача не буде можливості вибирати, хоче він користуватися програмою чи ні: вона встановлюватиметься автоматично при новому оновленні прошивки.

Програма відкриває чимало функцій. Серед основних - можливість відстежувати час сексу та його періодичність.

В програмі можна буде встановлювати додаткові опції, такі як використання контрацептивів, вказувати вид сексу, а також систематизувати отриману інформацію у вигляді таблиць. Всіма цими даними можна буде поділитися з користувачами через сторонні додатки.

Додаток Spreadsheets, кажуть розробники, не лише відстежуватиме сексуальне життя власника смартфону, але й зможе його покращити. А працюватиме він наступним чином: перед тим, як ви почнете займатися сексом, увімкніть на смартфоні додаток і покладіть пристрій поруч з ліжком.
Програма використовує акселерометр та мікрофон, за допомогою яких фіксує точні статичні дані про те, що відбувається в ліжку: гучність і частоту звуків, інтенсивність та швидкість рухів на хвилину.

Додаток допоможе виявити проблеми зі здоров'ям (фото з сайту www.engagedmarriage.com)
Додаток допоможе виявити проблеми зі здоров'ям (фото з сайту www.engagedmarriage.com)

В результаті ви отримаєте красиві графіки, які потім зможете порівняти зі своїми ж досягненнями, скажімо, наступної ночі.

Правда, програма не записуватиме ні відео, ні аудіо, адже це було б досить лякаюче. Тим не менше, якщо вас результат влаштовує, ви можете поділитися ним з друзями у Facebook або Twitter.

До речі, створений додаток Spreadsheets - це не просто розвага. Програма та аналіз сексуального життя дозволить виявити певні проблеми зі здоров’ям, а також допомогти медикам встановити правильний діагноз. Коштує цей додаток трохи більше одного долара.Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом

  Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом · lesya · 17.06.2015 17:34

  На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

  Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

  І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.


 • Оператори розповіли, скільки коштуватиме 3G для українців

  Оператори розповіли, скільки коштуватиме 3G для українців · lesya · 10.03.2015 18:58

  Покриття територій нашої країни Інтернет-мережею поки що залишає бажати кращого. В еру, коли практично кожен телефон дозволяє користуватися перевагами Мережі, 3G-інтернетом вкриті лише невеликі частини територій нашої держави. Втім, в недалекому майбутньому ситуація повинна змінитися, адже оператори мобільного зв’язку та популярні на нашому ринку Інтернет-провайдери взялися за вирішення цього питання. Тож цілком ймовірно, що вже в недалекому майбутньому навіть мешканці віддалених українських сіл матимуть доступ до високошвидкісного Інтернету.

  Втім, не варто тішитися передчасно: подейкують, ніби послуги операторів 3G коштуватимуть дорого. Принаймні зразу, як тільки мережі запустять у використання.

  Поки що оператори офіційно не повідомили, скільки ж коштуватиме доступ до 3G для абонентів. Однак цінові припущення експертів трохи висвітлюють дане питання.