Меркель змусила Обаму пити безалкогольне пиво Автор: lesya · Опубліковано: 17.06.2015 23:39 · Розділ: Політика

Часом чоловікам дуже важко сперечатися з жінками. А особливо, з жінками у політиці - вони навіть чорта лисого заставлять танцювати під їхню дудку. Ось і недавно німецький канцлер Ангела Меркель змусила американського президента Барака Обаму пити безалкогольне пиво.

Сталося це під час саміту G7. Канцлер Німеччини Ангела Меркель разом з президентом США Бараком Обамою обідали в селі Крюн. Вони їли пресмачні баварські ковбаски, які запивали світлим пивом, чим породили суперечки серед журналістів - ті стали гадати, було це пиво алкогольним чи ні.

Втім, німецькі ЗМІ повідомляють, що Обама пив безалкогольне пиво. Але прес-секретар Білого дому Джош Ернест зазначив, що якби Обама сам замовляв напій, то абсолютно точно не відмовився би від справжнього пива.

Прояснити ситуацію взялися представник місцевої ратуші Сильвіа Койфер та безпосередній сусід Обами по столику місцевий фермер та член муніципалітету Алоїс Крамер.

Вони підтвердили, що американський президент пив безалкогольне пиво, зварене місцевою броварнею Karg. Але це не означає, що Обама змінив свої звички - просто у нього не було вибору. Часу, відведеного протоколом на обід, було надто мало, щоб виконувати індивідуальні замовлення, тому все - і ковбаски, і пиво - було підготовлене заздалегідь.

Самі співробітники пивоварні хотіли подати Обамі алкогольне пиво, адже воно смачніше, ніж безалкогольне, та наткнулися на заборону з боку служби безпеки, яка заявила, що на столі мають бути тільки безалкогольні напої.

Барак Обама, кажуть в Білому домі, не відмовився б від келиха справжнього пива (фото з сайту novostink.ru)
Барак Обама, кажуть в Білому домі, не відмовився б від келиха справжнього пива (фото з сайту novostink.ru)


Ось так і вийшло, що американський президент, хоч-не-хоч, змушений був пити безалкогольне пиво. Журналіст Крістоф фон Маршал з цього приводу вирішив пожартувати. Він каже, що це Ангела Меркель змусила американського президента дотримуватися в Баварії сухого закону - так вона вирішила помститися Бараку Обамі за скандал, пов’язаний зі шпигунством АНБ. Але й Обама не ликом шитий - він, очевидно, теж вирішив помститися, і залишив келих пива практично повним, зробивши всього кілька маленьких ковтків.

Та й сама Меркель полюбляє цей хмільний напій (фото з сайту euroradio.fm)
Та й сама Меркель полюбляє цей хмільний напій (фото з сайту euroradio.fm)


А може бути й так, що у гостя Меркель, згідно з протоколом, було надто мало часу, щоб засиджуватися у Крюні, пишуть журналісти.

Джерело: http://www.inopressa.ru/article/09Jun2015/tagesspiegel/bier.html

Інші новини розділу

 • Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777

  Нові знахідки в розслідуванні катастрофи Boeing-777 · Марина Левицкая · 16.06.2016 17:21

  Світові ЗМІ продовжують писати про хід розслідування катастрофи літака Boeing-777, який був збитий ще два роки тому в липні. Нові знахідки, виявлені на місці трагедії, дозволяють експертам по-новому поглянути на причини цієї масштабної авіакатастрофи.


 • Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера

  Жителі гватемальського міста побили і спалили свого мера · lesya · 13.10.2015 23:42

  У цивілізованих країнах світу недобросовісних політиків кидають до в’язниці або ж просто звільняють з посади, чим частенько вони користають. Інша річ Гватемала – в цій країні навряд чи є багато охочих здобути владу. Цими днями моторошна історія сталася у місті Консепсьон, що знаходиться на заході країни. Місцеві мешканці запідозрили мера населеного пункту у злочині, і вирішили влаштувати самосуд. В результаті побитий і обпалений Базиліо Хуракана помер.


 • Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію

  Завдяки "тихій дипломатії" королева Єлизавета самотужки врятувала монархію · lesya · 21.09.2015 22:30

  Королева Єлизавета ІІ вже давно викликає повагу і захват у британців. А тепер, коли настала ювілейна дата з початку її правління, і королеву визнали персоною, яка найдовше протрималася на троні, про Єлизавету ІІ заговорили з новою силою. Саме вона, вважають історики, без сторонньої допомоги змогла врятувати у Британії монархію.


 • Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями

  Політик порівняв норвезьких курців з гонимими євреями · lesya · 07.09.2015 17:40

  Про ті поневіряння, які довелося пережити єврейському народу в роки Другої світової війни, відомо багато, але не все. Їх переслідували, масово розстрілювали, вбивали в газових камерах, мучили в концентраційних таборах. Та виявляється, є люди, яких ще й зараз точнісінько так само переслідують. І не у віддалених країнах Африки чи в мусульманському світі, закони якого нам незрозумілі, а тут, у нас, у розвиненій і вільній Європі, а точніше, у Норвегії. Недавно один норвезький політик заявив, що є категорія населення, яку переслідують так, як свого часу переслідували євреїв.


 • В Барака Обами розгледіли риси психопатії

  В Барака Обами розгледіли риси психопатії · lesya · 06.08.2015 16:00

  Недавно один американський журналіст вирішив порозмислити над тим, чи нема, бува, в американського президента якихось психічних відхилень. Проаналізувавши кілька публічних виступів Барака, а також деякі його звички, колумніст видання The American Thinker дійшов висновку, що в американського лідера присутні ознаки всіх трьох психологічних відхилень, що належать до так званої Темної тріади. У Барака Обами, на думку автора статті, є і нарцисизм, і макіавеллізм і психопатія.