Бразилець Маурісіо Гальді став новим двійником ляльки Кена Автор: lesya · Опубліковано: 17.06.2015 20:15 · Розділ: Життя

Є чимало людей, які у своєму бажанні стати схожими на кумирів, переступають допустиму межу. Та ще гірше, коли їхніми кумирами виявляються не живі люди, а ляльки, приміром, Барбі.

Культ Барбі, найпопулярнішої з ляльок, успішно впроваджується в нашу повсякденність ось уже багато років поспіль. І в тому, що дівчатка люблять цих ляльок, нічого поганого нема… поки це захоплення не переростає у якусь хворобливу залежність.

Так, багато дівчат настільки стараються бути схожими на Барбі, що проводять десятки пластичних операцій, калічачи своє тіло. Але що найдивніше: є такі унікали і серед чоловічої половини населення. У Бразилії, приміром, все більшу популярність здобуває двадцятисемирічний мешканець Сан-Паулу, що провів низку пластичних операцій для того, щоб домогтися максимальної схожості з бой-френдом Барбі Кеном.

В дитинстві Маурісіо Гальді заздрив усім дівчаткам - вони без насмішок могли гратися ляльками Барбі та Кеном. Хлопчик теж про це мріяв, але боявся пересудів.

Коли Гальді виповнилося сімнадцять, він пішов на курси акторської майстерності, а там йому сказали, що він негарний. І ось юнак записався на прийом до пластичного хірурга - в кінцевому підсумку він переніс вісім пластичних операцій.

Сам Гальді двійником Кена себе ніколи не вважав, і стверджує, що так його охрестила преса. Але таке порівняння прийшлося йому по душі.

Тепер Маурісіо Гальді займе місце бразильця Келсо Сантебаньеса, який кількома днями раніше помер від пневмонії. Келсо популярність здобув у шістнадцять років - саме він вважався найпопулярнішим двійником Кена у Бразилії. Всього до свого двадцятиріччя хлопець витратив на пластичні операції сорок п’ять тисяч доларів.

Ще один двійник Кена живе у Лондоні. Теж бразилець за походженням, Родріго Альвес переніс більше тридцяти пластичних операцій, щоб стати схожим на ляльковий ідеал.

Зараз Родріго працює стюардом, і на досягнутому він зупинятися не збирається, незважаючи навіть на відмову британських медиків проводити операції далі.

Хлопець виявився доволі ледачим: крім зміни форми куточків очей та розширення кутиків рота, ліпосакції та інших процедур, Родріго вживив у прес іплантанти. Ще Альвес звернувся до медиків з проханням вживити імпланти в спину, щоб стати схожим на Геркулеса, але ті відповіли відмовою, заявивши, що спортзал ще ніхто не відміняв.

Родріго Альвес (фото з сайту www.eonline.com)
Родріго Альвес (фото з сайту www.eonline.com)

Кілька операцій молодик провів у Колумбії - британські фахівці радили йому зупинитися.

Джерело: http://www.ntv.ru/novosti/1426678/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.