Amazon розробляє функцію розблокування смартфона вухом Автор: lesya · Опубліковано: 17.06.2015 17:34 · Розділ: Мобільний зв’язок

На смартфонах та інших мобільний пристроях користувачі зберігають цінну інформацію, яку далеко не завжди хочуть бачити в руках сторонніх осіб. Це і особисті фото та листування, що можуть бути компрометуючими, і доступи до банківських рахунків та карт… З цієї причини розробники мобільних пристроїв і ПК намагаються удосконалити системи захисту, які б перекрили стороннім особам доступ до планшета, комп’ютера чи телефону користувача.

Здавалося б, нічого складного тут немає: систему паролів ще ніхто не відміняв. Та біда в в тім, що користувачам іноді лінь придумувати складний пароль, та кожен раз при потребі скористатися телефоном вводити складну комбінацію. Лінь настільки, що вони готові ризикувати безпекою пристрою та особистих даних, тільки щоб не використовувати пароль.

І ось розробники мобільних пристроїв вирішили оснастити свою продукцію новими суперсучасними системами, які дозволяють ідентифікувати користувача за сітківкою ока чи відбитком пальця - словом, за якимись унікальними даними, які сторонні особи не зможуть відтворити.

Не відстає від найсучасніших розробок і компанія Amazon - недавно вона подала патентну заявку на впровадження технології, що дозволить по-новому розблоковувати смартфони. користувачеві не доведеться робити ніяких зайвих рухів, адже система зможе ідентифікувати користувача, відсканувавши та проаналізувавши форму його вуха.

Пристрій скануватиме зображення вуха і зіставлятиме його з картинкою з бази даних (фото з сайту http://www.gazeta.ru/tech/news/2015/06/16/n_7292181.shtml)
Пристрій скануватиме зображення вуха і зіставлятиме його з картинкою з бази даних (фото з сайту http://www.gazeta.ru/tech/news/2015/06/16/n_7292181.shtml)


Як уже зазначалося вище, сьогодні поширені методи захисту телефону за допомогою PIN-коду, сканера відбитка пальця та ​​сітківки ока (останній використовується в ZTE Grand S3), однак всі вони недосконалі тим, що на дзвінок насправді може відповісти будь-хто. А ось розробники Amazon стверджують. що їхня технологія дозволить пристрою розблокуватися тільки тоді, коли користувач піднесе пристрій до вуха, а ідентифікація користувача дасть “добро”.

Впровадження нової технології ідентифікації стало можливим тому, що хрящі і складки людського вуха, як і лінії відбитків пальців та сітківки ока, формують унікальну зовнішню форму вуха людини. що дозволяє із стовідсотковою точністю ідентифікувати власника пристрою.Поки що розробки тривають, і коли технологію планують запустити у виробництво, не уточнюється.

Джерело: http://www.gazeta.ru/tech/news/2015/06/16/n_7292181.shtml

Інші новини розділу

 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів

  Apple навчить смартфони стежити за інтимним життям користувачів · lesya · 19.06.2015 17:16

  Регулярний секс настільки ж необхідний для здоров’я людини, як і фізичні навантаження та раціональне харчування. Проблема лише в тому, що через шалений ритм життя, стреси та підвищувану втомлюваність люди стають все рідше займатися сексом.


 • Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів

  Sony представила новий смартфон для любителів селфі та вампірів · lesya · 12.05.2015 17:51

  Виробник мобільної техніки компанія Sony Mobile Communications недавно представила новий смартфон. Xperia C4, що вийшов на зміну Xperia C3, орієнтований в першу чергу на тих, хто полюбляє робити селфі, а також на любителів вампірів.


 • Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора

  Фахівці розробляють sim-карту, яка дозволить змінювати оператора · lesya · 24.03.2015 20:01

  Ми любимо речі, які дозволяють нам економити. А цим користуються великі компанії, які в умовах високої конкуренції пропонують споживачеві акції та знижки, щоб у такий спосіб розширити клієнтську аудиторію.


 • Оператори розповіли, скільки коштуватиме 3G для українців

  Оператори розповіли, скільки коштуватиме 3G для українців · lesya · 10.03.2015 18:58

  Покриття територій нашої країни Інтернет-мережею поки що залишає бажати кращого. В еру, коли практично кожен телефон дозволяє користуватися перевагами Мережі, 3G-інтернетом вкриті лише невеликі частини територій нашої держави. Втім, в недалекому майбутньому ситуація повинна змінитися, адже оператори мобільного зв’язку та популярні на нашому ринку Інтернет-провайдери взялися за вирішення цього питання. Тож цілком ймовірно, що вже в недалекому майбутньому навіть мешканці віддалених українських сіл матимуть доступ до високошвидкісного Інтернету.

  Втім, не варто тішитися передчасно: подейкують, ніби послуги операторів 3G коштуватимуть дорого. Принаймні зразу, як тільки мережі запустять у використання.

  Поки що оператори офіційно не повідомили, скільки ж коштуватиме доступ до 3G для абонентів. Однак цінові припущення експертів трохи висвітлюють дане питання.