Прикрасьте інтер'єр за допомогою бляшаних банок Автор: lesya · Опубліковано: 17.06.2015 13:18 · Розділ: Життя

Сумний і одноманітний інтер’єр можна непогано звеселити за допомогою різних дрібничок, для виготовлення яких підійдуть підручні засоби та всілякий мотлох.

Сьогодні мова піде про те, як в дизайні повторно використати алюминий, чи, якщо бути точним, вироби з нього - консервні банки.

Якщо у вас є трохи часу, а також бажання зайнятися рукоділлям, можете спробувати виготовити дуже оригінальну дизайнерську річ з алюмінію. Цей метал, попри те, що не вважається дорогоцінним, може виглядати досить вишукано та благородно, якщо до нього прикладеться вміла рука майстра.

1.Оригінальну скульптуру у вигляді химерного дерева можна дуже легко виготовити самому. Для цього слід зробити так, як зробив одного разу мешканець Алабами.

Втомившись боротися з червоними мурахами - досить поширеними шкідниками, що підривають фермерське господарство, чоловік вирішив поєднати корисне з приємним - замість того, щоб труїти мурах спеціальною отрутою, він почав заливати всередину мурашника розплавлений гарячий алюміній. Рідкий метал сам прокладає собі шлях, а потім застигає, перетворюючись у химерні і якісь інопланетні скульптури. Ім’я художника не розголошується, але у США такі скульптури можна купити на аукціоні. Правда, коштують вони недешево - по кілька сотень, а іноді й тисяч доларів.

Виготовити піч-домну теж можна в домашніх умовах, а інструкцію неважко знайти на теренах Інтернету.

2. Якщо, раптом, таке мистецтво видасться вам негуманним (алюміній - це ж бо не отрута), можете взятися за переробку консервних банок. Якщо взяти фарби, спиці,нитки, дротики, тканину або папір, можна виготовити чимало цінних речей, що не тільки прикрасять інтер’єр, але й допоможуть зручно облаштувати побут.

Фото з сайту http://www.blogimam.com/2014/04/podelki-iz-konservnyx-banok-top-40-i-bolee-idej/
Фото з сайту http://www.blogimam.com/2014/04/podelki-iz-konservnyx-banok-top-40-i-bolee-idej/

Приміром, з непотрібних консервних банок вийдуть симпатичні органайзери: сюди ви зможете складати канцелярське чи швейне приладдя, або інші дрібнички, які так і норовлять засмітити вашу квартиру.

2. Зі старих алюмінієвих банок вийдуть непогані світильники та люстри. Правда, тут слід постаратися: нанести правильний малюнок, або ж обв’язати банку химерним візерунком.

Фото з сайту http://www.blogimam.com/2014/04/podelki-iz-konservnyx-banok-top-40-i-bolee-idej/
Фото з сайту http://www.blogimam.com/2014/04/podelki-iz-konservnyx-banok-top-40-i-bolee-idej/

3. Ще з банок можна виготовити оригінальні підсвічники. Зробити це дуже просто - слід лише обрізати банки до потрібної довжини, перефарбувати їх чи прикрасити іншими мотивами, а також подумати про кріплення.

Фото з http://www.blogimam.com/2014/04/podelki-iz-konservnyx-banok-top-40-i-bolee-idej/
Фото з http://www.blogimam.com/2014/04/podelki-iz-konservnyx-banok-top-40-i-bolee-idej/

4. Бляшані банки можуть стати непоганими рамками для фотографій: обрізаєте верх, а на дно такої банки акуратно поміщаєте фото. Зберіть кілька таких знімків у пучок, і отримаєте оригінальну рамку для фотографії.

Фото з сайту http://www.blogimam.com/2014/04/podelki-iz-konservnyx-banok-top-40-i-bolee-idej/
Фото з сайту http://www.blogimam.com/2014/04/podelki-iz-konservnyx-banok-top-40-i-bolee-idej/Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.