В індійському місті жителям платитимуть за використання громадських туалетів Автор: lesya · Опубліковано: 16.06.2015 14:20 · Розділ: Суспільство

Щоб відвідати громадський туалет, мешканцям більшості країн доводиться платити. Але якщо ви поїдете в Індію і захочете там справити нужду, заплатять вам - у такий спосіб мешканців одного індійського міста вирішили привчити до того, що нужду слід справляти у туалеті, а не в громадських місцях.

Оригінальний спосіб привити індійцям любов до чистоти та гігієни винайшла влада міста Ахмадабад. Ідея доплачувати тим, хто відвідає туалет, з’явилася в рамках боротьби з публічним справляння нужди, що є серйозною проблемою як для міста, так і для Індії в цілому.

Всього влада міста дала завдання правоохоронцям виставити близько шістдесяти семи громадських туалетів, за відвідини яких місцеві мешканці отримуватимуть одну рупію - приблизно півтора американських цента.

Правда, у місті є триста п’ятнадцять громадських туалетів, однак місцева влада зізнається, що у неї не вистачить грошей на те, щоб біля кожного з них поставити поліцейського, який би видавав гроші всім тим, хто зважився сходити в туалет.

Тож поки що чергові поліцейські з’являться у найбільш забруднених місцях, а якщо проект буде успішним, влада подбає і про решту території.

Глава міського комітету Правіну Патель (Pravin Patel) зізнається, що навіть встановлення громадських туалетів не змінило ситуацію в місті. Люди й далі продовжують справляти нужду де попало, і нестерпний сморід, який стоїть довкола, нікуди не дівається. Однак Правіну обіцяє, що жителі, які продовжуватимуть справляти нужду в публічних місцях, будуть «знайдені і навчені» ходити в туалети.

Патель пояснює, що “в багатьох районах міста, де встановлені публічні туалети, люди все одно ходять і справляють нужду де попало”.

На реалізацію плану відведено десять днів. Послугу рекламуватимуть, особливо у тих районах, де будуть чергувати поліцейські. Якщо ж після закінчення терміну проекту люди й далі справлятимуть нужду у недозволених місцях, їм загрожуватиме великий штраф.

В Індії проблема туалетів (точніше, їх відсутності) стоїть дуже гостро. Індійці звикли справляти нужду у громадських місцях, і це їх анітрохи не гнітить. Раніше влада країни навіть зобов’язала чоловіків, що збираються одружуватися, привозити в ЗАГС фотографії, які б доводили, що в них удома є туалет. Інакше й годі мріяти про дружину. Та чи змінить ініціатива ситуацію в країні (адже тут потрібні зміни на ментальному рівні), невідомо.

Джерело: http://www.etotupo.ru/obshestvo/3561-v-indiyskom-gorode-zhitelyam-budut-platit-za-ispolzovan.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.