У Японії пілота звільнили з роботи за селфі зі стюардесою Автор: lesya · Опубліковано: 16.06.2015 11:47 · Розділ: Життя

Надмірна любов до селфі може зіграти з вами злий жарт: трапляється чимало випадків, коли бажання зробити оригінальне селфі призводило до сумних результатів. Хтось зривається з висоти, розбиваючись на смерть, інші потрапляють в аварії, а дехто обмежується тільки тим, що втрачає свою роботу.

У даному сенсі можна вважати, що неабияк “пощастило” одному японському пілотові: зробивши селфі, він лише втратив роботу, але залишився живим, як і люди на борту. Однак все могло закінчитися куди гірше: як-не-як, пілот несе відповідальність за безпеку літака та його пасажирів у повітрі, тож він має бути максимально уважним, а не відволікатися, щоб зробити селфі зі своєю співробітницею, молоденькою стюардесою.

Скандальний знімок було зроблено в кабіні літака, якраз у момент, коли другий пілот був відсутній. На щастя, все обійшлося без серйозних наслідків, але горе-пілота таки відсторонили від роботи.

Сталося це якраз після вильоту лайнера з аеропорту на острові Хоккайдо. Тридцятидворічний другий пілот відлучився, щоб сходити у туалет, а на його місце сіла стюардеса - згідно з новими правилами, в кабіні літака обов’язково повинні перебувати двоє людей.

Цим негайно ж скористався командир екіпажу, сорокасемилітній пілот. Він звелів стюардесі сісти на місце другого пілота, а тоді зробив кілька спільних фотографій.

Пілотам не варто фотографуватися у кабіні літака (фото з сайту www.rg.ru)
Пілотам не варто фотографуватися у кабіні літака (фото з сайту www.rg.ru)

Про порушення, що відбулися під час польоту, повідомила сама стюардеса. Отримавши цю інформацію, японське міністерство транспорту почало вимагати, щоб компанія Japan Airlines, якій належав літак, відсторонила пілота від польотів.

Сам пілот зізнався, що просто хотів зробити фото на пам’ять, адже це дуже рідкісні випадки, коли стюардеса заходить в кабіну пілотів. В якості командира екіпажу чоловік пропрацював майже десять років, і ніяких порушень за ним виявлено не було. Тож представники авіакомпанії висловило жаль з приводу того, що сталося.

Що ж стосується правила про обов’язкове перебування в кабіні пілота двох людей, то його було прийнято після того, як літак компанії German Wings двадцять четвертого березня цього року розбився в Альпах. Другий пілот Андреас Любіца замкнувся в кабіні, коли командир екіпажу вийшов у туалет, і навмисне пішов на зниження. Це призвело до катастрофи - лайнер, на борту якого було сто п’ятдесят пасажирів, розбився об скелі.

Джерело: http://www.vesti.ru/doc.html?id=2629995&cid=520

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.