Суд дозволив японським чоловікам зраджувати своїм дружинам Автор: lesya · Опубліковано: 15.06.2015 23:55 · Розділ: Події у світі

Японські чоловіки святкують невелику перемогу - суд дозволив їм зраджувати своїм дружинам. А це означає, що тепер чоловікам, які полюбляють скочити у гречку, не загрожуватимуть фінансові витрати на відшкодування моральної шкоди ображеним дружинам.

Рішення, що виправдовує чоловічі зради, прийняв окружний суд Токіо. Сталося це ще в минулому році, однак активні обговорення позиції японських юристів розгорнулися лише зараз, після того, як вердикт суду було опубліковано на сторінках юридичного журналу Hanrei Times.

Японські юристи вирішили проаналізувати вердикт, винесений у квітні минулого року: суд відмовив жінці у сплаті компенсації за моральні збитки, які вона отримала через свого чоловіка-зрадника. Жінка подала до суду на господиню нічного клубу, яка вступала в інтимні взаємини з її чоловіком. Однак суд відповів японці відмовою.

Юридичне видання, яке опублікувало вердикт суду, поспілкувавшись з експертами, вирішило, що цей випадок може виправдовувати позашлюбні взаємини доти, поки третя сторона зацікавлена ​​в цьому як в частині ділових взаємин (тобто якщо мета - зберегти клієнта).

Жінка, яка подавала до суду позов, вимагала від власниці нічного клубу сплати моральної шкоди в сумі чотирьох мільйонів ієн - більше тридцяти двох тисяч доларів. Вона звинувачувала відповідачку в тому, що та сім років підтримувала інтимні взаємини з її чоловіком, що займає пост президента однієї великої компанії.

Однак окружний суд Токіо вирішив, що такі зради, про які йшла мова у позові, як і зв’язок з повіями, абсолютно не шкодять подружнім відносинам, отож і жінці нічого скаржитися. В результаті вона отримала відмову у сплаті моральної компенсації. (Може, судді теж користувалися "послугами" власниці нічного клубу?..)

До речі, за статистикою, японські чоловіки таки добре люблять стрибати у гречку. Згідно з даними опитування (правда, дані взяті за 2008 рік), що проводилося на замовлення японського міністерства здоров'я, праці і добробуту, більше двадцяти відсотків одружених чоловіків у віці від шістнадцяти до сорока дев’яти років недавно мали взаємини на стороні. Серед жінок цей показник значно нижчий - якихось одинадцять відсотків.

Додамо, що зараз у Японії діє закон (прийнятий він рішенням Верховного суду у 1979 році), згідно з яким кожен, хто вступав у сексуальні взаємини з одруженим чоловіком, має платити компенсацію.

Джерело: http://kaspyinfo.ru/v-yaponii-muzhchinam-razreshili-izmenyat-svoim-zhenam/

Інші новини розділу