Apple інвестує мільярди доларів у розвиток хмарних центрів Автор: lesya · Опубліковано: 15.06.2015 13:27 · Розділ: Нові технології

Щоб не пасти задніх у світі новітніх технологій, компанія Apple змушена освоювати нові сфери діяльності або ж розвивати уже існуючі. А посилення в останній час тиску з боку компаній-конкурентів змусило корпорацію замислитися над розширенням інвестицій у модернізацію своїх хмарних центрів.

В рамках цієї модернізації компанія планує здійснити заміну старого серверного обладнання, а також удосконалити принцип, що лежить в основі організації серверних кластерів.

За окремими даними, інженерам Apple найближчим часом доведеться проводити розробки в сфері телекомунікаційного обладнання, широкий вибір якого представлений на сайті http://www.maxys.ru/.

Якщо все піде гаразд, компанія має намір скласти конкуренцію таким потужним гравцям ринку, як Amazon, Google і Microsoft, що вже тривалий час працюють над розвитком хмарних систем. В майбутньому Apple планує повністю відмовитися від послуг цих розробників, перейшовши виключно на свою власну продукцію та послуги.

Сервери Apple зазнають модернізації (фото взято з сайту www.macworld.com)
Сервери Apple зазнають модернізації (фото взято з сайту www.macworld.com)

Перш за все, компанія планує об’єднати в єдину мережу свої дата-центри, розташовані в Неваді, Каліфорнії, Північній Кароліні та Орегоні. Для цього використовуватимуться оптоволоконні кабелі компанії Apple, що в кінцевому підсумку дозволить відмовитися від послуг Інтернет-провайдерів.

Дата-центр від Microsoft (фото взято з сайту http://habrahabr.ru/company/kingservers/blog/256575/)
Дата-центр від Microsoft (фото взято з сайту http://habrahabr.ru/company/kingservers/blog/256575/)

Відтак Тім Кук планує повністю відмовитися від послуг конкурентів. Одним із вагомих кроків у цьому напрямку стане запуск стрімінгового сервісу Apple Music. Однак щоб не купувати обладнання та не орендувати виробничі потужності у конкурентів, Apple доведеться активно працювати над удосконаленням та розробкою власних телекомунікацій.

Сьогодні практично всі серверні центри Apple закуповують обладнання в HP, Cisco і NetApp. Однак у планах Apple змінити цю ситуацію. Втім, повністю перейти на власне обладнання в короткі терміни навряд чи вийде, але ось використовувати власні розробки для будівництва хмарних центрів цілком можливо, а це має суттєво зменшити витрати, вважають у компанії.

Про точну суму інвестицій у дану сферу невідомо, однак у ЗМІ стверджують, що вона не буде меншою за кілька мільярдів доларів.

Джерело: http://delo.ua/tech/apple-investiruet-milliardy-dollarov-v-oblachnye-centry-298081/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.