Вчені розкрили ще один секрет щастя Автор: lesya · Опубліковано: 12.06.2015 18:14 · Розділ: Психологія

Намагаючись розкрити секрет щастя, вчені проводять спостереження за різними людьми, щоб вирахувати, що саме робить людей щасливими. На противагу поширеній думці, ні здоров’я, ні гроші, ні успіх не в змозі зробити людину щасливою.

Насправді відчуття щастя, кажуть дослідники з клініки Майо, залежить від вибору, який здійснює людина, та від щоденної розстановки пріоритетів. Принаймні, добра половина щастя, яке відчуває людина, залежить саме від цих моментів.

Тож для того, щоб змінити своє життя, варто змінити власну свідомість. І тоді ви точно станете щасливішими.

Беручи за основу результати своїх досліджень, вчені створили своєрідну програму, яка дозволить кожному стати трохи щасливішим.

Наш мозок, як кажуть вчені, «звик» фокусуватися на негативних речах. Та якщо силоміць змусити себе мислити позитивніше, ви почуватиметеся набагато щасливішими. А для цього протягом хоча б десяти тижнів пробуйте поводити себе так, як це радять робити учені.

1. Уважно ставтеся до свого життя. Зранку прокидайтеся з вдячністю, намагайтеся бути в гармонії з близькими та з рештою людей. Будьте добрими.

Стати щасливим неважко (фото з сайту www.happywomenclub.ru)
Стати щасливим неважко (фото з сайту www.happywomenclub.ru)

2. Працюйте над своїми емоціями, виробляйте емоційну стійкість. Якщо все йде не так, як того хотілося б вам, зосереджуйтеся на тому, що добре, а не на поганому.

3. Намагайтеся злити свідомість і тіло. Читайте, займайтеся спортом, слухайте музику, творіть, моліться, медитуйте, займайтеся йогою та дихальною гімнастикою.

4. Змініть традиційний спосіб життя на більш корисний. Більше часу відведіть на фізичні навантаження, харчуйтеся правильно. І перестаньте ставитися до всього надто серйозно.

А трохи раніше група гарвардських дослідників запропонувала свою формулу щастя. Виявляється, для повноти радісних емоцій необхідно регулярно подорожувати. Робити це слід не частіше кількох разів на місяць, інакше повнота відчуттів стирається, і цей рецепт перестає працювати.

При цьому, кажуть учені, зовсім не обов’язково вибирати для подорожі якісь далекі країни - достатньо подорожувати навіть у сусідні міста. Головне - відвідувати ті місця, в яких ви раніше не бували.

Тут, пояснюють дослідники, спрацьовує ефект зміни навколишньої атмосфери, і відчуття новизни дозволяє зняти нервове напруження та з новими силами повернутися до звичного життя.

Джерело: http://www.penza-press.ru/lenta-novostey/79303/uchenye-nakonec-to-raskryli-sekret-schastya

Інші новини розділу