Шанувальник круглих годинників "обробив" Apple Watch на верстаті Автор: lesya · Опубліковано: 12.06.2015 12:46 · Розділ: Нові технології

Переважна більшість палких шанувальників Apple з благоговінням ставляться до улюблених гаджетів. Більшість, але не всі: недавно один відеоблогер вирішив переробити довгожданий Apple Watch під свій смак, зробивши квадратний корпус новинки… круглим.

Для цього блогеру під псевдонімом PeripateticPandas знадобилося провести токарні роботи: саме на точильному станку він і “обробив” корпус годинника.

Справа в тому, що багато прихильників бренду Apple до самого виходу новинки вірили в те, що розумний годинник від американської компанії матимуть круглий дисплей. Однак після офіційного анонсу гаджета стало ясно, що Watch буде доступний в прямокутному дисплеї.

Наш відеоблогер є великим фанатом якраз круглих годинників від Apple. Тож він з великим сподіванням очікував, що розумний годинник буде виконано в дусі перших наручних годинників компанії, що вийшли в світ обмеженою серією ще в 1995 році.

Фото з сайту http://tech.onliner.by/2015/05/13/rounded-watch
Фото з сайту http://tech.onliner.by/2015/05/13/rounded-watch

Однак те, що він побачив, стало для нього неабияким розчаруванням. Дизайн, створений каліфорнійськими розробниками на чолі з Джонатаном Айвом, відеоблогеру украй не сподобався. І він вирішив виправити цю неприємність за допомогою точильного верстату.

Те, що у нього вийшло, витвором мистецтва явно не назвеш. Та й форму оновленого годинника з труднощами назвеш круглою. Але PeripateticPandas залишився задоволений своєю роботою, тим більше, що після “обточування” годинник залишився в робочому стані.

До речі, відеоблогер - не перший користувач, який познущався над Apple Watch. Трохи раніше зробив це один американський комік, який запропонував користувачам спеціальний аксесуар Apple Watch Hand. Штучна рука чудово підійде людям, у яких є татуювання.

Так, майже зразу після виходу гаджета з’явилася інформація, що годинник відмовляється працювати на руках людей, у яких є тату. Як заявили розробники гаджета, вся справа тут у візерунках і чорнилах, які можуть блокувати світло, в результаті чого сенсор працює не зовсім коректно. Виправити ситуацію взявся один американський блогер, який запропонував користувачам штучну руку, що “стане мостом між людьми з тату та прекрасним гаджетом Apple Watch".

Конан О'Брайен каже, що рука дозволить не лише користуватися чудовими Apple Watch, але й обіймати свою дитину, набирати на комп'ютері текст, давати "п'ять", тримати в руках кубки та інші нагороди і навіть надягати дівчині обручку на палець.

Джерело: http://tech.onliner.by/2015/05/13/rounded-watch

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.