Леонардо ДіКапріо подав до суду через вагітність Ріанни Автор: lesya · Опубліковано: 10.06.2015 20:32 · Розділ: Життя

Знаменитий голлівудський актор Леонардо ДіКапріо подав до суду на французький журнал. Актор вимагає компенсації в розмірі вісімнадцяти тисяч євро. Ще десять тисяч журнал заплатить у випадку, якщо відмовиться опублікувати на своїх сторінках офіційні вибачення та спростувати брехливу інформацію, надруковану раніше.

Недавно на сторінках французького таблоїда «Oops!» з’явилася скандальна стаття, у якій розповідалося, що знаменита співачка Ріанна завагітніла він красунчика Лео, але той, не бажаючи зв’язувати себе узами шлюбу та батьківства, відмовляється визнавати дитину.

Журнал спеціалізується на чутках в світі шоу-бізнесу, тому така інформація друкується в ньому дуже часто. Однак цей наклеп, вважає ДіКапріо, перейшов усі межі.

На даний час команда адвокатів голлівудського актора вже направили позов журналу, вимагаючи компенсацію за зведення наклепу в розмірі вісімнадцяти тисяч євро. Саме ця сума є максимально дозволеною компенсацією за французьким законодавством. Якщо журнал не опублікує публічне вибачення перед актором, йому доведеться сплатити ще десять тисяч євро.

Судове засідання повинне відбутися шістнадцятого червня.

Федерік Трусколаскі зізнався, що інформація, опублікована на сторінках таблоїду, була недостовірною.
"Ми точно не знали, чи вагітна Ріанна, але думали, що таке цілком можливо, оскільки багато де писали, що вони зустрічаються», - прокоментував ситуацію власник видання Трусколаскі.

Що ж стосується “вагітної” зірки, то вона від коментарів утримується. До речі, раніше таблоїди приписували Ріанні та ДіКапріо роман, однак тоді чутки не підтвердилися. Потім з’явилася інформація, ніби “пара” розсталася” - у січні цього року.

Тепер глянцеві ЗМІ пишуть, що Ріанна зустрічається з нападаючим «Реал Мадрид» Карімом Бенземом. А Леонардо ДіКапріо нібито закрутив роман із двадцятичотирьохрічною моделлю Келлі Рорбах.

До речі, сам Леонардо, який з кожним роком ризикує вилетіти зі списку завидних женихів Голлівуду, полюбляє знайомитися з дівчатами в онлайні. Недавно актор зізнався, що є активним користувачем додатку Tinder. На реальні побачення з дівчатами Леонардо, заореєестрований на сайті під ніком "Леонард", ще не ходив, але спілкування приносить йому реальне задоволення. Журналісти припускають, що це лише рекламний трюк, за який Лео отримує кругленьку суму зелених.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.