Google Maps розрахує тривалість маршруту для тих, хто пересувається верхи на драконі Автор: lesya · Опубліковано: 10.06.2015 13:11 · Розділ: Нові технології

Досить цікаву опцію запропонувала недавно користувачам корпорація Google - сервіс Google Maps може підраховувати, за скільки часу ви дістанетеся місця призначення, якщо в якості транспорту оберете… дракона.

Новою опцією корпорація Google вирішила показати, наскільки б полегшилося життя мандрівників, якщо б всесвіт "Ігор престолів" став реальністю.

До цього часу користувачі мали можливість підрахувати, скільки часу знадобиться на подолання певної відстані, якщо рухатися королівським кортежем, або ж визначити тривалість свого маршруту з поправкою на швидкість Нессі. Тепер нова опція дозволить їм вираховувати часову тривалість маршруту "в стилі Дейенеріс Таргаріен" - верхи на драконі.

На даний час цей спосіб пересування є найшвидшим (за винятком деяких місць).

Приміром, щоб дістатися від гори Сноудон, що розташована в Уельсі, до хребта Брекон Біконс, можна вибрати один з перелічених нижче способів.

Можна їхати на звичайному автомобілі, й у цьому випадку ви витратите на дорогу три з половиною години. Можна податися в мандрівку пішки, однак для подолання тієї ж відстані вам знадобиться тридцять дев’ять годин безперервної ходи. На велосипеді ви дістанетеся місця призначення за п’ятнадцять годин, якщо їхати із середньою швидкістю. Та якщо ви оберете в якості транспорту дракона, вам знадобиться всього тридцять дві хвилини.

Таким чином, згідно з підрахунками Google Maps, дракон є найшвидшим способом пересування. Але так відбувається не всюди: у Шотландії, розташованій по сусідству, щоб "дістатися" від Форт-Августа на південному березі озера до замку Аркард, краще за все їхати верхи на лохнеському чудовиську. Весь маршрут забере у вас на дев’ять хвилин менше, ніж звичайний автобус.

Для української версії карт пересування на драконі поки що недоступне, а користувачі мають на вибір такі види транспорту: автомобіль, автобус, літак, велосипед і піша прогулянка.

Нагадаємо, що два роки тому IT-гігант заявив про намір випустити карти нового покоління. Їх вміст формуватиметься автоматично, а до уваги братимуться не тільки місце розташування людини, але і її інтереси. Але щоб створити такі карти, знадобиться чимало конкретної інформації про кожного користувача. І якщо попереднє десятиліття пішло на те, щоб спеціалісти оцифрували паперові карти, то тепер корпорація всі сили кине на персоналізацію карт.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.