Для прийому на держслужбу потрібно буде знати англійську Автор: lesya · Опубліковано: 10.06.2015 12:29 · Розділ: Освіта

Знання англійської мови в сучасному світі стає все необхіднішим. І якщо в інших країнах вивчення англійської мови виведене на високий рівень, то в Україні тільки починається становлення англійської як міжнародної.

В найближчому часі планується на державному рівні приділити увагу вивченню англійської. І, як заявив недавно український президент Петро Порошенко, скоро знання англійської мови стане обов’язковим критерієм, за яким прийматимуть на державну службу.

Про це майже тиждень тому глава держави заявив в рамках щорічного послання до Верховної Ради. Петро Порошенко зауважив, що рівень володіння англійською мовою скоро може стати одним з основних критеріїв при прийомі на державну службу. Однак впроваджуватиметься цей критерій поступово, протягом кількох найближчих років. Тож якщо ви розраховуєте на перспективну роботу, у вас ще є трохи часу, щоб вивчити англійську мову швидко та ефективно, в чому вам допоможуть спеціалісти на http://englishprime.ua.

У зверненні до Верховної Ради Порошенко заявив, що, скоріше за все, підтримає програму Go Global. Згідно з цією програмою, вивчення англійської мови стає одним із найважливіших пунктів успішної стратегії розвитку.

Так, рівень володіння англійською мовою серед українців дуже низький. На жаль, наша країна поки що займає одне з останніх місць у глобальному рейтингу зі знання англійської. І для успішного розвитку цю ситуацію потрібно змінити.

За словами президента, такий низький рівень володіння іноземною є свого роду бар’єром для українського населення на шляху до становлення орієнтації на західні цінності, акценти і стандарти. Крім того, відсутність знання англійської мови закриває доступ до важливих наукових досліджень, адже вісімдесят відсотків усіх робіт виходять в друк на англійській. П’ятдесят п’ять відсотків веб-сторінок, що "висять" у Інтернеті, теж написані по-англійськи.

Зваживши на ситуацію, що склалася, президент вирішив оголосити наступний рік роком англійської мови. Але те, що українців змусять активно вивчати англійську, зовсім не означає, що вивчення рідної української мови буде відсунуте на задній план. Іншими словами, пріоритет української мови, пояснює Порошенко, залишатиметься беззаперечним.

Крім того, влада планує організувати в школах літні табори, де учні шкіл зможуть вивчати англійську.


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.