У ляльки Барбі "відібрали" взуття на підборах Автор: lesya · Опубліковано: 10.06.2015 08:52 · Розділ: Культура

Культова лялька Барбі, яку ми звикли бачити на височенних підборах, вперше за кілька десятиліть зняла ненависні каблуки. Вперше за п’ятдесят шість років компанія Mattel змінила конструкцію іграшки таким чином, щоб вона могла носити взуття на плоскій і такій зручній підошві.

У такий спосіб, кажуть журналісти, компанія намагається змусити ляльку наслідувати стиль “унісекс”.

Правда, це зовсім не означає, що більше ваша лялечка не взує шпильок. Ні, розробники постаралися на славу, і тепер лялька Барбі, як і кожна жінка, може вибирати взуття на власний смак, в залежності від настрою. А замінювати взуття на підборах на зручні кросівки та навпаки стало можливим завдяки спеціальній системі шарнірів, встановленій в щиколотках Барбі.

До цього часу ляльки Барбі випускалися з виключно жорсткою конструкцією стопи ніг, що дозволяла одягати на ляльку тільки взуття на височенних шпильках, яке можна порівняти хіба що з десятисантиметровими підборами.

Але вперше з 1959 року - року, коли була випущена перша Барбі, - розробники вирішили внести зміни до конструкції ніг.

Нові Барбі належать до лінійки «Модниця» (Fashionista). Розробники обіцяють, що ці серії ляльок матимуть також різний колір шкіри - всього шість відтінків. Ще лялькові модниці матимуть двадцять три відтінки волосся і практично стільки ж варіантів стрижок. У ляльок також буде різна форма обличчя - приблизно чотирнадцять стандартних форм та вісімнадцять різних відтінків очей.

Користувачі Інтернету поставилися до ідеї неоднозначно. Знайшлися такі, кому новий стиль Барбі не сподобався: «Відмінно! Лялька Барбі може носити взуття на плоскій підошві. Тепер чекайте ортопедичні устілки», - написав котрийсь із користувачів мережі Twitter. Однак у компанії очікують, що переважна більшість батьків сприйме чергове наближення ляльки до реалістичності позитивно.

До речі, це вже не перша спроба виготовити ляльку, схожу на звичайну дівчину. В листопаді минулого року один американський дизайнер представив аналог ляльки Барбі з «нормальними» формами і «типовими» жіночими косметичними дефектами. Лялька Леммі мала і целюліт, і розтяжки, і навіть акне. І ноги у неї були товстішими, ніж у традиційної Барбі, і не лише товстішими, але й коротшими… Словом, лялька Леммі - це середньостатистична дев’ятнадцятирічна дівчина, яка доводить, що «реальність може бути прекрасною»...

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/06/04/barbie/

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?