Створено будильник, який не надокучатиме вранці Автор: lesya · Опубліковано: 09.06.2015 14:58 · Розділ: Події у світі

Оригінальну концепцію будильника придумали недавно спеціалісти Lucera Labs - вони створили будильник Wake, який більше не докучатиме користувачеві нав’язливими мелодіями. З таким будильником прокидатися набагато легше, і гарний настрій, принаймні зранку, як твердять виробники, гарантований.

Гаджет перестане бути надокучливим завдяки спеціальній системі, яка виводить людину зі сну. У будильнику не використовуватимуться мелодії чи інші гучні сигнали, а виконуватиме свою функцію він завдяки вузько спрямованого звуку і світла. Аудіосигнал у такому будильнику можна відключити повністю, а керувати пристроєм потрібно за допомогою фірмового додатка.

Додаток дозволяє встановити час спрацювання системи. Більше того, програма передбачає можливість самостійного визначення моменту, коли користувача найкраще вивести зі сну.

Стан людини відстежується за допомогою спеціальних теплових сенсорів. Коли приходить час прокидатися, Wake вмикає світло, яскравість якого збільшується на кшталт сонячних променів на світанку.

Та якщо власник пристрою прокинеться раніше встановленого часу, система не спрацює. За словами розробників пристрою, заряджати будильник доведеться всього раз на декілька місяців. А купити його можна вже сьогодні - на сайті Kickstarter за двісті сорок дев’ять доларів.

Будильник, що імітує схід сонця (фото з сайту www.icover.ru)
Будильник, що імітує схід сонця (фото з сайту www.icover.ru)

До речі, схожі будильники створювалися й раніше. Приміром, будильник AXbo теж вміє будити користувача, визначаючи фазу сну. Одягати його слід на руку. Винахід здатен встановити, в якій фазі сну ви перебуваєте, та визначити, в який момент краще розбудити. При цьому на будильнику встановлюється максимально пізня межа моменту пробудження - пізніше вказаного часу будильник не продзвенить. А ось раніше - залюбки.

Гаджет визначить фазу сну користувача (фото з сайту http://uapress.info/ru/news/show/1011)
Гаджет визначить фазу сну користувача (фото з сайту http://uapress.info/ru/news/show/1011)

Ще один оригінальний варіант - годинники, вмонтовані у футболку. Такий годинник не розбудить вас уранці, зате зробить гарну справу для оточуючих. Глянувши на вас, вони зможуть дізнатися точний час.

Футболка-годинник (фото з сайту http://uapress.info/ru/news/show/1011)
Футболка-годинник (фото з сайту http://uapress.info/ru/news/show/1011)

Працює годинник на чотирьох батарейках формату AAA, які встановлені в маленькому непомітному відсіку, що дозволяє забезпечити футболці працювати дванадцять - тридцять шість годин.

Джерело: http://24tv.ua/ru/tehnologii/sozdali_idealnyj_budilnik_kotoryj_ne_budet_dokuchat/n581207

Інші новини розділу