Відомий лондонський уролог виявився збоченцем Автор: lesya · Опубліковано: 09.06.2015 13:20 · Розділ: Медицина

Лікар - це не професія, це покликання. Люди ввіряють лікарям своє життя, і такою довірою просто не можна зловживати. Та на превеликий жаль, на практиці все відбувається не так, як хотілося б, і лікарську професію обирають для себе всілякі неуки та навіть збоченці.

А оскільки здоров’ям ризикувати не варто, звертайтеся до перевірених та досвідчених фахівців, знайти яких можна за посиланням http://госпиталь.укр/урология.

Втім, славне ім’я далеко не завжди є критерієм, за яким варто оцінювати медика. Недавно у Лондоні розгорівся скандал, в центрі якого опинився відомий лікар-уролог на ім’я Омар Сааді Аль-Атракчі (Omar Saadi Al-Atraqchi). Працював він у престижній лондонській клініці, однак його медична кар’єра в один момент пішла під відкіс - чоловіка застукали за заняттям, недопустимим з моральної точки зору. І тепер лондонська комісія моралі має вирішити, чи потребують британці таких-ось лікарів.

Поки що лікар тільки сплатив штраф. Його тимчасово відсторонили від виконання обов’язків, однак Омару загрожує набагато суворіше покарання.

Як виявилося, лікар-уролог таємно знімав чоловіків, що милися у душі. І робив це він протягом тривалого часу.

За таку поведінку Омара можуть позбавити права на лікарську практику.

Правда, робив це ескулап у вільний від роботи час, під час відвідин тренажерного залу. Як з’ясувалося, там він не тільки підкачував м’язи, але й реалізовував свої досить незвичні сексуальні фантазії.

Омар Сааді Аль-Атракчі проробив невеликий отвір у порожній пляшці з-під шампуню, куди поміщав смартфон. Заходячи в душ після тренування, Омар вмикав камеру, налаштовуючи об’єктив пристрою на пророблений отвір, і ставив пляшку так, щоб смартфон знімав голих чоловіків, що теж приймали душ після тренування.

Приховану камеру вдалося виявити випадково. Один із чоловіків помітив відблиск об'єктива камери в отворі порожньої пластикової пляшки, яка до цього часу ні в кого не викликала ніяких підозр.

Згодом, уже в суді, Омар Сааді зізнався, що перегляд відеороликів, на яких були зображені голі атлети, що миються в душі, допомагав йому знімати напруження та стреси, зумовлені роботою, а також частково компенсував відсутність сталого сексуального партнера.

Суд оштрафував лікаря на сімсот сорок доларів, але скоро його можуть позбавити права на проведення лікарської практики на території всього Сполученого Королівства.


Інші новини розділу