Цукерберг закликав батьків дозволяти дітям грати в комп'ютерні ігри Автор: lesya · Опубліковано: 09.06.2015 12:18 · Розділ: Розваги

Фото з сайту posobie.info
Фото з сайту posobie.info

Недавно Марк Цукерберг поділився з журналістами яскравими моментами зі свого дитинства. Він розповів, як змушений був створити комп’ютерну гру, щоб весело проводити час з однолітками. А ще глава Facebook попрохав батьків дозволяти дітям грати в ігри онлайн - можна й на сайті http://mult-game.com.ua.

Ще в дитинстві Марк Цукерберг, що є засновником і главою найбільшої соціальної мережі, кількість користувачів якої перевалила позначку в 1,4 мільярди, дуже хотів гратися зі своїми сестрами в сніжки взимку. Однак дівчатка від такої ідеї були не в захваті. І хлопцеві хоч-не-хоч довелося створити власну комп’ютерну гру, в якій він міг досхочу покидатися сніжками.

За словами Марка, всі були дуже щасливі. В реальності гра була дуже жахлива, однак вона сподобалася всім дітлахам. І сестри Цукерберга охоче в неї грали, адже тільки так могли не отримувати сніжками по голові від свого навіженого братика.

І тепер, озираючись на своє дитинство, Марк каже, що батьки повинні дозволити дітям грати в комп'ютерні ігри - якщо ті цього хочуть, звісно.

За словами Марка, саме комп’ютерні ігри дозволяють дітям податися згодом у програмування. Якщо б він не грав в ігри у дитинстві, то абсолютно точно не став би програмістом у майбутньому, пояснює Цукерберг.

Глава могутньої корпорації каже, що якщо б батьки дозволяли дітям більше часу проводити за комп’ютерами, то це б допомогло у вирішенні цілої низки актуальних проблем. Приміром, пов’язаних з тим, що дівчатка, як правило, не йдуть в програмування, а також з тим, що не подаються сюди й діти з неблагополучних сімей.

Дівчаток обмежують в іграх, тому що так заведено, вважає Цукерберг, а у випадку з дітьми з бідних сімей яскраво виражена матеріальна проблема.

За словами Цукерберга, комп’ютерні ігри викликають у дітей неабиякий інтерес, і багато хто настільки зацікавлюється цим питанням, що починає вивчати ці ігри, намагаючись створити свій власний продукт. Врешті-решт, значна частина тих, хто цікавиться комп’ютерними іграми, всерйоз починають ними займатися, і в дорослому віці пов’язують свою кар’єру з програмуванням.

Питання комп’ютерних ігор та дітей Цукерберг вважає дуже важливим. Він вважає, що їх позитивний вплив недооцінено. Серед знайомих Цукерберга інженерів, які є кращими у світі, переважна більшість - самоучки, і саме цю думку, вважає мільярдер, варто донести до людей.


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.