Google запустить додаток для підрахунку калорійності страв за фотографіями Автор: lesya · Опубліковано: 08.06.2015 08:10 · Розділ: Нові технології

Унікальний додаток вже в недалекому майбутньому планує випустити компанія Google. Програмне забезпечення навчать аналізувати фотографії із серії “Мій сніданок”, визначаючи його користь та вимірюючи калорійність страви, зображеної на знімку.

Зараз розробники Google працюють над створенням проекту Im2Calories. Працюватиме він на основі фотографій, які тисячі людей щодня публікують в соціальних мережах. Мова йде про фотографії, на яких зображена їжа.

Програму планують навчити підраховувати калорії страви за фотографією.

Головне призначення програми - навчити людей правильно харчуватися. Справа в тому, що часто на підрахунок калорій іде дуже багато часу. Щоб визначити калорійність страви, потрібно додати калорійність кожного компонента, що входить до її складу. Також слід знати точну вагу всіх інгредієнтів.

Крім того, багато хто не враховує того факту, що часто вплив їжі залежить не від загального споживання, а від типу продуктів.

Тому спеціалісти Інтернет-гіганта справедливо вирішили, що програма, яка б могла визначати калорійність уже готової страви, суттєво полегшить життя тим, хто стежить за своєю вагою.

Сканування виставлених у соціальних мережах фотографій проводитиметься в прихованому режимі, що робить технологію ще більш привабливою і ненав'язливою. Щоправда, точна дата виходу додатка від Google на даний час ще не названа.

До речі, схожий у певному сенсі винахід був представлений трохи раніше на краудфандінговій платформі Kickstarter. Винахід являє собою тарілку, яка визначатиме склад та калорійність покладених на неї продуктів.

За попередніми даними, одна така диво-тарілка коштувати близько сотні доларів.

Проект отримав назву SmartPlate. Щоб визначати склад і калорійність страви, гаджет оснащений трьома камерами, а також системою розпізнавання зображень. Гаджет підключений до Wi-Fi і Bluetooth.

Сама тарілка визначає склад і кількість їжі, яка знаходиться на ній, і передає ці дані у спеціальний додаток для смартфона (на iOS і Android). Уже цей додаток визначає калорійність страви в цілому.

Автор проекту - Ентоні Ортіц, засновник і директор компанії «Fitly», діяльність якої зосереджена у Філадельфії. Тарілку Ентоні розробляв для свого батька, який пройшов потрійне шунтування. Після операції він повинен дотримуватися суворих рекомендацій по харчуванню.

Експерти кажуть, що тарілка знадобиться спортсменам та всім тим, хто бажає тримати вагу під контролем.

Джерело: http://www.meddaily.ru/article/05jun2015/myzawtra

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.