У старовинному замку Саксонії знайдено схованку Гітлера з сотнями ящиків коньяку та іншими делікатесами Автор: lesya · Опубліковано: 05.06.2015 20:26 · Розділ: Життя

Цими днями у Німеччині було виявлено великий сховок часів Другої світової війни, який свого часу належав Адольфу Гітлеру. У цьому нацистському тайнику було знайдено чималі запаси дорогого алкоголю, а також інших делікатесів - сирів, ковбас, кави та шоколаду.

Розташовувався сховок в землях Саксонії, в підвалі знаменитого замку Морицбург, що свого часу належав принцу Ернсту Генріху Саксонському.

Історики кажуть, що спиртні напої, які зберігалися в тайнику, належали самому Гітлеру. Саме в 1944 році, в розпал війни, фюрер гостював у замку, і, очевидно, зробив запас.

Унікальний замок декілька років тому викупив ресторатор Сільвіо Штельцер. Він планував провести реконструкцію будівлі, та коли почалися підготовчі роботи, новоспечений власник наткнувся на шість підвалів, розташованих один над одним, що були заховані від стороннього ока земляним насипом.

Всередині цих підвалів Сільвіо знайшов сотні ящиків, заповнених коньяком і шампанським, а ще тут були інші делікатеси - дорогі види сирів, рідкісні сорти ковбас, вершкове масло, кава, печиво, шоколад та цигарки.

За історичними даними, сам Гітлер алкоголю не вживав. Він також не палив і був вегетаріанцем. Це дозволяє дослідникам припустити, що фюрер, шукаючи притулку, уклав своєрідну угоду з тогочасним власником замку принцом Ернстом Генріхом Саксонським. Гітлер віддав йому частину їжі в обмін на надання помешкання. Відзначимо, що саме в той час в Німеччині йшли масові бомбардування Берліна.

Інформацію про те, що саме солдати СС за наказом Гітлера заховали в підвалах замку силу силенну делікатесів, дослідники відшукали в записках принца. Він розповів, що всі ці продукти були завезені до замку посеред ночі на кількох автомобілях. А та частина продуктів, яка належала принцу, скоріше за все, потрапила до рук солдатів радянської армії.

Принц покинув замок взимку 1945-го, одразу ж після бомбардування Дрездена. Саме тоді радянські солдати, припускають історики, і віднайшли провізію, а також численні коштовності, що належали принцу та його родині - всього коштовності вмістилися в сорока ящиках.

Тепер експерти мають оцінити вартість продуктів, що пролежали у підвалі більше сімдесяти років. Ймовірно, новий господар замку влаштує аукціон і пустить знахідку з молотка, як це роблять всі ті, кому до рук потрапляють речі, що колись належали знаменитостям, нехай і з сумнівним минулим.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.