Американка закликає жінок фарбувати волосся під пахвами Автор: lesya · Опубліковано: 05.06.2015 15:10 · Розділ: Суспільство

У досить оригінальний спосіб вирішила боротися з суспільними стереотипами та дискримінацією жінок майстер-перукар з Сіетла Роксі Хант. Миловидна дівчина, що стала лідером руху Free your pits - "Звільни свої пахви" - закликає жінок припинити голитися під пахвами.

Сама Роксі не те що не зголює волосся, яке так ненавидить переважна більшість жінок, вона ще й любить зафарбовувати його у дуже яскраві кольори.

Бесідуючи з журналістами німецького видання Tageszeitung, Хант каже, що у кожної жінки є право вирішувати, що робити з собою та власним тілом. І, чорт забирай, якраз зараз настав час це зрозуміти!

Всі ми, каже дівчина, "живемо в суспільстві, що прагне прибутку і керується інтересами тих людей, які хочуть отримувати цей прибуток". А сама індустрія краси, пояснює Хант, спрямована на те, щоб жінки почали сумніватися у собі та в своїй привабливості.

Роксі каже, що жінкам потрібно позбутися всього того, що нав’язує суспільство, і припинити гонитву за часто недосяжними ідеалами краси.

Послідовників у Роксі Хант є чимало (фото з сайту www.popsugar.com)
Послідовників у Роксі Хант є чимало (фото з сайту www.popsugar.com)

Адже така погоня призводить лише до того, що жінки починають вірити, ніби вони недостатньо красиві, від чого, ясна річ, почуваються не дуже добре.

Представниці прекрасної статі, переконує Хант, повинні самі вирішувати, голити їм під пахвами чи ні, і це рішення не повинне бути нав’язаним суспільством.

"Мені б хотілося, щоб жінки нарешті піднялися і заперечили", - говорить Хант.

Активістка розповіла, що ідея організувати рух під назвою Free your pits з’явилася у неї після того, як одна з подруг попрохала її пофарбувати волосся під пахвами в синій колір. Зроблені фотографії вона виклала на сторінках свого інтернет-блогу. Тоді те фото назбирало більше тридцяти тисяч відвідувачів, а самі дівчата привернули увагу громадськості.

“Той пост набрав тридцять тисяч відвідувань, і на нас звернули увагу відразу два американських телеканали, - каже Хант. - Правда, потім вони самі і розкритикували нашу ідею”.

Але дівчата вирішили, що їхня публікація може стати непоганим початком для дискусії, в якій мова піде не так про видалення волосся з окремих зон, як про стереотипи жіночої краси та про сприйняття цієї краси самими жінками. Так, власне, і виник рух, що ратує за нормалізацію природного росту волосся у всіх представниць прекрасної статі.

Джерело: http://www.inopressa.ru/article/20May2015/taz/hunt.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.