Визначено 12 кращих гітаристок всіх часів Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.08.2009 15:16 · Розділ: Культура

Жіночий журнал Elle обрав 12 кращих гітаристок всіх часів. Список, присвячено виходу документального фільму "It Might Get Loud". До переліку 12 кращих виконавиць музики на електрогітарі за версією Elle увійшли Джоан Джетт, Літа Форд, Ненсі Вілсон (Heart), Дженніфер Бетті, Доніта Спаркс (L7), Келлі Діл (The Breeder), Керрі Браунстайн (Sleater-Kinney), Poison Ivy (The Cramps), Райтер Сайс (Nashville Pussy), The Great Kat, Марні Стерн і Оріанті.

Жінки-гітаристка завжди знаходилися в тіні чоловіків, відзначає видання, наводячи як приклад складений в 2003 році список 100 кращих гітаристів всіх часів журналу The Rolling Stone. У ньому було лише дві жінки - Джоан Джетт і Джоні Мітчелл.

"Хлопці люблять базікати, бути в центрі уваги. Жінки-гітаристи приділяють більше уваги пісні, як такій. Ми намагаємося грати так, щоб зробити пісню кращою, і не граємо весь час одні й ті ж рифи. У нас глибше ставлення до музики", - заявила Келлі Діл, одна з гітаристок.

А в рейтингу 11 найкращих гітаристів перше місце зайняв Джимі Хендрікс. Сходинки з другої по п'яту зайняли Бі Бі Кінг, Слеш, Кіт Річардс і Ерік Клептон. Крім того, до списку потрапили Джиммі Пейдж, Чак Беррі, Лес Пол, Інгві Мальмстін і Прінс та Джонні Рамон.

Джерело: timeanddate.com


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?