Онлайн-калькулятор дозволяє визначити ризик власної смерті в найближчі п'ять років Автор: lesya · Опубліковано: 05.06.2015 14:16 · Розділ: Нові технології

Досить цікаве та корисне програмне забезпечення представили цими днями шведські вчені. Спеціальний мережевий тест дозволяє визначити, з якою ймовірністю ви помрете в найближчі п’ять років.

Тест, як кажуть розробники, дозволить не лише переглянути спосіб життя, але й допоможе скласти плани на найближче майбутнє, адже якщо, не дай Боже, програма видасть високий результат, то користувачеві, що проходив тестування, навряд чи знадобляться отказные письма на продукцию - перше, на що йому доведеться звернути увагу, це на шкідливі звички, а точніше, відмову від них, а також переглянути звичний спосіб існування на користь здорового життя.

Фото з сайту oane.ws
Фото з сайту oane.ws

Спеціальний тест був представлений шведськими фахівцями у четвер. Щоб визначити імовірність власної смерті в найближчі п’ять років, доведеться відповісти на кілька запитань. Жінки відповідатимуть на одинадцять пунктів, чоловіки - на тринадцять. Тест, ясна річ, не враховує нещасних випадків, а також орієнтований на мешканців Великобританії у віці від сорока до сімдесяти років. Молодші користувачі скористатися калькулятором ризику не зможуть, адже програма передбачає певні обмеження. За словами розробників, програма орієнтована в основному на мешканців Сполученого Королівства, однак її результати будуть справедливими і для мешканців інших розвинених країн зі схожою демографією і рівнем достатку.

Пройти тест можна за адресою www.ubble.co.uk, але для цього треба знати англійську та мешкати в Британії.

Щоб створити це програмне забезпечення, експертам довелося зібрати докупи відомості про здоров'я, спосіб життя і демографічні дані майже п’ятисот тисяч учасників.

Ці дані збиралися в період з 2006 по 2010 рік в рамках проекту UK Biobank. Учасниками дослідження стали люди у віці від сорока до шістдесяти дев’яти років, саме тому такі аналогічні обмеження має і сам онлайн-калькулятор.

Протягом п’яти років після проведення дослідження вісім з половиною тисяч учасників експерименту покинули цей світ. Проаналізувавши причини захворювань, вчені й встановили основні фактори ризику. При цьому до уваги бралися не тільки проблеми зі здоров’ям, але й звичний для учасників спосіб життя.

Серед факторів, що повинні були визначити ризик смертності, були не тільки ті, що стосуються шкідливих звичок чи наявності раку у когось із родичів. Серед запитань є й такі, які безпосередньо, здавалося б, на тривалість життя не впливають. Приміром, на одне з питань тесту доведеться відповісти, скільки автомобілів є у вашій особистій власності, та з якою швидкістю ви зазвичай ходите. Також тест цікавиться, чи стикалися учасники опитування з фінансовими труднощами в останні два роки.

Джерело: http://www.inopressa.ru/article/04Jun2015/ft/test.html

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.