Індійський олігарх відмовився від багатства, щоб податися у ченці Автор: lesya · Опубліковано: 04.06.2015 20:57 · Розділ: Релігія

Кажуть, не в грошах щастя. Схоже, чимало мільйонерів це зрозуміли і виріщили відмовитися від свого багатства.

Кількома днями раніше ми писали про Тіма Кука, главу знаменитої корпорації, який вирішив відмовитися від своїх активів на користь благодійності. А сьогодні світова преса розповідає історію про одного індійського багатія, який відмовився від усіх благ, що дарувала йому цивілізація, від свого багатства та бізнесу, щоб податися у монахи.

Церемонія посвячення колишнього мільйонера Бханварлала Доші відбулася тридцять першого травня цього року. Індієць вирішив стати ченцем ордену джайністів.

Донедавна Доші називали "пластиковим королем". Він зумів сколотити маєток на торгівлі пластмасовою сировиною. Станом на минулий рік його статок оцінювався в шістсот мілйонів доларів.

У колишнього мільйонера є двоє дітей, син та донька, а релігією він захопився досить давно, ще у 1982 році. Рішення приєднатися до чернечого ордену Доші, було, прийняв ще три роки тому, але тоді рідні його відговорили.

Цього ж разу рішення виявилося непохитним. Та й сам Доші готував сім’ю до свого відходу цілих три роки.

На церемонію посвячення олігарха у монахи зійшлося чимало людей (фото з сайту http://bloknot.ru/v-mire/indijskij-oligarh-ushel-v-monahi-otkazavshis-ot-600-mln-dollarov-237301.html)
На церемонію посвячення олігарха у монахи зійшлося чимало людей (фото з сайту http://bloknot.ru/v-mire/indijskij-oligarh-ushel-v-monahi-otkazavshis-ot-600-mln-dollarov-237301.html)

Син пластикового магната на ім’я Рохіт зізнався, що це дуже важко для родини, коли глава сім'ї йде в монастир. “Три роки він переконував нас, а тепер ми ним пишаємося. Честь і повага, яких він удостоївся, прийнявши це рішення, просто неймовірні - щоб в це повірити, потрібно побачити своїми очима”, - каже чоловік.

Родичам Доші явно його не вистачатиме (фото з сайту http://bloknot.ru/v-mire/indijskij-oligarh-ushel-v-monahi-otkazavshis-ot-600-mln-dollarov-237301.html)
Родичам Доші явно його не вистачатиме (фото з сайту http://bloknot.ru/v-mire/indijskij-oligarh-ushel-v-monahi-otkazavshis-ot-600-mln-dollarov-237301.html)

На церемонію посвячення колишнього магната у ченці зійшлося чимало людей - всього півтори тисячі осіб. Сама церемонія супроводжувалася урочистою процесією, а ще було шоу зі слонами, колісницями та музиками.

Щоб вступити до лав джайністскої організації, Доші довелося відмовитися від свого багатства. Значну частину свого маєтку він віддав організації, а тепер ще Доші відмовиться і від нерухомості.

Також колишній магнат дав обітницю безшлюбності. На колишнього багатія чекають й інші незручності - йому доведеться відмовитися від мобільного телефону та навіть від взуття, адже члени ордену джайністів ходять босоніж. Ще вони не стрижуть волосся і носять виключно біле вбрання.

Джерело: http://www.vesti.ru/doc.html?id=2625448&cid=520

Інші новини розділу

 • У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб

  У Лондоні виставлять на продаж "Біблію грішників", що закликає чинити перелюб · lesya · 23.10.2015 20:48

  У Лондоні на торги виставлять унікальний екземпляр Біблії, що більше відома, як «Біблія для грішників». Вік книги – не менше чотирьох сотень років, і в ній народ закликають до перелюбодійства.


 • У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі

  У Ватикані обурені зізнанням польського священика у гомосексуалізмі · lesya · 05.10.2015 20:33

  Істина – річ добра, але не завжди корисна. І далеко не у всіх ситуаціях потрібно рубати правду-матку. Навіть якщо ти – священик, і брехня вже сама по собі тобі не пасує.

  В цьому недавно довелося переконатися одному польському священику – Ватикан неабияк обурило його недавнє зізнання. Ще б пак, католицький священнослужитель на увесь світ заявив, що є… гомосексуалістом. Більше того, він виступив із вимогою до Ватикану відкинути стереотипи і змінити своє ставлення до геїв.


 • Віру в Бога оголосили психічним захворюванням

  Віру в Бога оголосили психічним захворюванням · lesya · 15.09.2015 15:14

  Релігія, покликана нести добро та злагоду, часто призводить до протилежного ефекту: замість того, щоб дарувати людям мир та спокій, вона часто розпалює війни та ворожнечу. А все тому, що знаходяться такі, кому за допомогою релігії вигідно управляти натовпами людей, яким неохота самостійно мислити. Останні ж воліють покластися на когось, жити за продиктованими правилами, мотивуючи все вірою в Бога.


 • Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт

  Папа Франциск дозволив відпускати гріхи жінкам, що скоїли аборт · lesya · 02.09.2015 13:22

  Колись релігія правила світом, і в багатьох країнах ще й дотепер збереглися ці правила Однак в Європі ситуація склалася по-іншому, тож священикам доводиться враховувати зміну потреб та уподобань своєї пастви, а також основні суспільні тенденції. Саме тому церква, принаймні католицька, останнім часом стає все більш лояльною до «гріховних» потреб людства.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.