Тест на батьківство підтвердив, що жінка завагітніла одразу від двох чоловіків Автор: lesya · Опубліковано: 04.06.2015 17:18 · Розділ: Життя

Материнство готує жінкам чимало сюрпризів. Але несподіванку, яку підготувала доля матері двох близнюків, шокувала не лише саму матір, але й увесь світ.

Такі історії трапляється дуже рідко, з вірогідністю нижчою за один відсоток. Героїнею однієї з них стала новоспечена мати двох симпатичних близнят.

Жінка народила двох немовлят, однак одружуватися зі своїм партнером вона не планувала. Та й він, очевидно, не горів бажанням помагати новоспеченій матері матеріально. Тоді жінка, довго не думаючи, подала на свого коханця до суду, вимагаючи, щоб йому призначили сплату аліментів на утримання близнят.

Як і годиться у таких випадках, суд призначив проведення експертизи ДНК на підтвердження батьківства.

І ось необхідні аналізи здано і залишається лише дочекатися результатів. А вони, ці результати, виявилися дуже вже неочікуваними. В результаті медичних досліджень було встановлено, що відповідач і справді є батьком, але тільки одного з близнюків.

Таке явище, попри те, що є украй рідкісним, медицині відоме, і називають його «суперфекундацією». Воно передбачає запліднення двох або більше яйцеклітин кількома партнерами в один період. Це явище зустрічається раз на тринадцять тисяч випадків.

В результаті жінка зізналася, що на тому тижні, коли завагітніла, мала статевий контакт з іншим чоловіком. В результаті суд присудив чоловікові сплачувати аліменти тільки на одного з близнюків, якого визнали його кровним сином. Що ж стосується іншого маляти, то невідомо, чи жінка розшукуватиме батька своєї другої дитини та чи подаватиме на нього до суду.

У цей випадок, ясна річ, тяжко повірити, але результати аналізів доводять, що це факт. Що ж, можливо, скоро медицина підтвердить і ймовірність непорочного зачаття.

Та поки що повідомлення про такі випадки сприймаються більшістю украй скептично.

Недавно, для прикладу, тридцятип’ятилітня мешканка Англії на ім’я Алексіс Меллон заявила, що завагітніла під час того, як переглядала 3D порно. Традиційним сексом жінка не займалася ось уже півтора року, тож коли прийшла на консультацію до лікаря, була украй здивована діагнозом.

З моменту розлучення Алексіс пройшло півтора року, і відсутність інтимних контактів жінка компенсувала частим переглядом порно у тривимірному форматі, де, за її власним зізнанням, все відбувалося дуже вже реалістично.

Алексіс вважає, що у такий спосіб і стало можливим запліднення.

До речі, схожий випадок стався раніше в цьому році з білошкірою американкою, яка народила темношкірого малюка. Новоспечена мати заявила, що малюк був зачатий від перегляду 3D-фільму для дорослих. А в той час її чоловік проходив військову службу в Іраку...


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.