У США відбуває покарання найдорожчий в'язень світу Автор: lesya · Опубліковано: 04.06.2015 14:51 · Розділ: Кримінал

Утримання деяких в’язнів обходиться американській владі дуже дорого. При чому мова йде не про якусь високопоставлену особу, що відбуває покарання на особливих привілеях, а про звичайного американського підлітка, який вже встиг вициганити у держави більше мільйона доларів.

Найдорожчому в’язню світу всього сімнадцять. Але через рідкісне захворювання хлопець любить попоїсти те, що ми традиційно використовуємо в інших цілях. І ось за нетривалий час свого перебування у в’язниці хлопець в буквальному сенсі встиг з’їсти шматок тюрми. На покриття збитків та лікування ув’язненого вже витрачено суму в один мільйон триста тисяч доларів.

Сімнадцятирічний Ламонт Кеті потрапив за ґрати за крадіжку грошей з каси в одній із піцерій Чикаго. Хлопець відбуває покарання вже протягом шістнадцяти місяців, але рідкісний психічний розлад зробив його перебування у в’язниці нестерпним. Не для нього самого, а для для наглядачів, адміністрації та лікарів тюремних лікарень.

Апетит Ламонта Кеті дуже “вишуканий”: хлопець поглинає шурупи, гвинти і гайки, шпильки, голки та смужки шкіри. За шістнадцять місяців перебування за ґратами хлопець двадцять чотири рази побував у лікарні. З нього витягували все, що він з’їв.

Ламонт Кеті ледь не з'їв власну камеру (фото з сайту turupupu.ru)
Ламонт Кеті ледь не з'їв власну камеру (фото з сайту turupupu.ru)

Всі операції, а також відшкодування збитків, обійшлися державному бюджету США в колосальні $ 1,3 мільйона доларів!

Колись Кеті займався баскетболом, і перед ним відкривалися непогані перспективи - юнак був досить здібним. Але тут його спіймали на крадіжці грошей з сейфа в піцерії. Сталося це два роки тому, але хлопець до цього часу чекає вироку суду. І зараз він їсть «все, до чого може дотягнутися зі своєї тюремної камери».

Кеті навіть з’їв частину своєї камери, пошматував і проковтнув лікарняне ліжко вартістю в п’ятдесят тисяч доларів, а також примудрився зламати кілька дорогих медичних апаратів, призначених для проведення магнітно-резонансної томографії та ультразвукового обстеження.

А ще хлопець регулярно погрожує накласти на себе руки, але це владу турбує значно менше.

Щоб зберегти в’язницю в цілості, Кеті навіть поміщали під домашній арешт, однак хлопець одразу розривав браслет. Його віддавали на лікування в психічну лікарню, але після реабілітаційних курсів він все одно береться за своє. За словами адміністрації виправного закладу, тут влада безсила.


Інші новини розділу