Годзілла отримав токійську прописку Автор: lesya · Опубліковано: 04.06.2015 12:20 · Розділ: Події у світі

Переважну більшість мешканців Сіндзюку, одного з районів японської столиці, де розташовується найбільш ожвавлений залізничний вокзал світу, можна легко зарахувати до виду гомо сапієнс.

Але недавно їхні ряди поповнилися новим громадянином, видову приналежність якого визначити украй непросто - місцеву прописку отримав добре відомий усім японцям монстр на ім’я Годзілла. Цей гігантський ящір з доісторичного періоду, який полюбляє топтати людей та руйнувати хмарочоси, став повноправним мешканцем Токіо.

Район Сіндзюку для Годзілли, любителя потрощити все навколо, підходить ідеально. Щільність населення тут сягає показника в сімнадцять тисяч осіб на один квадратний кілометр, а ще тут збудовано чимало хмарочосів. Популярний серед туристів і місцевих мешканців квартал червоних ліхтарів теж розташовується в Сіндзюку.

Вперше Годзілла появився на світ в далекому 1954-му році, коли на екрани вийшов фільм Ісіро Хонди. З того часу цей доісторичний монстр, розбуджений випробуваннями водневої бомби, став невід’ємною частиною поп-культури японців. Тож не дивно, що влада Японії вирішила використати цього персонажа в якості рекламного ходу.

Щоб повідомити місцевим мешканцям про те, що їхнім новим сусідом стане гігантський монстр-убивця, влада Сіндзюку роздала шанувальникам Годзілли три тисячі копій його нового паспорта.

Крім того, на вершині знаменитого хмарочоса Тохо було встановлено статую цього монстра. В наступному році планується випустити черговий японський фільм, героєм якого знову стане Годзілла. Автори картини сподіваються затьмарити голлівудський кіношедевр минулого року, знятий британцем Гаретом Едвардсом.

А в квітні цього року влада Токіо назначила Годзіллу офіційним послом туризму. Спеціальні документи вручив тоді сам мер Сіндзюку Кеніті Есідзумі.

Місцеві мешканці з позитивом зустріли рішення влади регіону зробити Годзіллу повноправним мешканцем Токіо. Цей величезний гігант, ріст якого коливається в межах від п’ятдесяти до ста десяти метрів, міцно оселився в їхніх серцях.

“Ласкаво просимо до Токіо, - пишуть користувачі соціальних мереж. - Ми пробачаємо тобі те, що в минулому ти зруйнував наше місто дощенту!"

А деякі мешканці міста не тільки радо вітають нового громадянина, але й сподіваються, що він допоможе у вирішенні низки регіональних конфліктів, зумовлених геополітичними факторами.

Тим паче, що монстр-гігант вміє чудово плавати та стріляти тепловими променями.

Джерело: http://www.bbc.com/russian/society/2015/06/150602_godzilla_tokyo

Інші новини розділу