Британську наречену привезли на весілля у труні Автор: lesya · Опубліковано: 03.06.2015 23:50 · Розділ: Життя

Є люди, які без витівок і дня прожити не можуть. І навіть своє власне весілля вони здатні перетворити у якусь клоунаду.

Адже іншими словами важко назвати те, що влаштувала літня британка, яка на свою власну весільну церемонію забажала з’явитися... у труні.

Оригінальний - аж трохи занадто - розіграш для гостей придумала Дженніфер Баклеф. В цьому році їй виповнилося п’ятдесят вісім, а мешкає Джен в британському графстві Уельс.

Замість ошатного святкового вбрання та розкішного автомобіля чи якихось інших традиційних для весільної церемонії атрибутів, Джен прибула на урочистість в чорній труні, на якій був зображений похмурий жнець смерті. Гості отетеріли, але сама наречена каже, що жарт їй вдався.

“Про свій план я довго нікому не зізнавалася. Та в останній момент не витримала, і про все розповіла своєму нареченому. Моє рішення його здивувало, але, трохи подумавши, він сказав, що я можу робити все, що мені заманеться, і що навіть можу приїхати на власне весілля у труні. У мене ідеальний чоловік, чи не так?”- говорить Баклеф журналістам.

Друзі та близькі молодят, а також інші гості, що прийшли на урочисту церемонію, зізналися, що дуже нажахалися, коли побачили чорну труну, яку до місця проведення весілля привіз байкер - брат нареченої.

Дженніфер зі своїм нареченим. Досить миловидна і адекватна з вигляду жінка. Зразу й не скажеш, що вона з такими дивацтвами :-) (фото з сайту ukranews.com)
Дженніфер зі своїм нареченим. Досить миловидна і адекватна з вигляду жінка. Зразу й не скажеш, що вона з такими дивацтвами :-) (фото з сайту ukranews.com)


Сама ж Дженніфер вважає, що в жарті нема нічого дивного. Тим більше, що вона протягом багатьох років працювала в похоронному бюро, де забальзамовувала покійників. Там вона на всяке надивилася.

А ще п’ятдесятивосьмирічна наречена заявила, що в повсякденному житті в більшості випадків поводиться скромно, але її донька вважає інакше. Двадцятиоднорічна донька Баклеф зізналася, що її мама завжди вирізнялася всілякими дивацтвами.

Раніше ми писали про одну світську леді, яка, навпаки, на власних похоронах захотіла виглядати, як жива. Літня дама попрохала близьких, щоб ті після смерті влаштували розкішну й веселу вечірку, а її одягли у відповідне вбрання. Нітрохи чорного, тільки яскраві кольори, цигарка і келих шампанського в застиглій навіки руці. Присутні на похороні зізналися, що померла й справді виглядала, як жива. могло видатися, ніби вона трохи притомилася, сіла на лавочку відпочити і задрімала.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.