Американка в якості хабара запропонувала поліцейському полизати йому п'яту точку Автор: lesya · Опубліковано: 03.06.2015 21:30 · Розділ: Життя

Яких тільки хабарів не отримували поліцейські! Чого тільки їм не пропонували порушники-невдахи: і салати, і хот-доги, і всіляку іншу їжу, і тварин, і секс, і, ясна річ, гроші. Бесідувати про те, хто які хабарі отримував, можна дуже довго, та й то всіх випадків не опишеш.

Та все ж такого хабара, який запропонувала американському поліцейському одна жінка, напевне, ніхто не отримував. Щоб уникнути покарання за домашнє насилля, американка запропонувала стражу порядка полизати йому дупу.

Полизати поліцейському п’яту точку в якості хабара забажала мешканка американського міста Монро, розташованого в штаті Луїзіана.

Жінку заарештували за домашнє насильство, однак вона вирішила уникнути покарання, зробивши поліцейському вельми “спокусливу” пропозицію. В якості хабара та запропонувала правоохоронцю полизати йому зад.

За даними поліції, п’ятдесятидворічну Дайан Томас (Diane Thomas) заарештували трохи більше двох тижнів тому, шістнадцятого травня цього року. Причиною стала бійка, яку влаштувала Дайан разом зі своїм коханцем. В ході сутички вона кілька разів ударила нещасного, а потім роздряпала йому обличчя в кількох місцях.

Дайан Томас зробила поліцейському дуже пікантну річ (фото з сайту joyreactor.cc)
Дайан Томас зробила поліцейському дуже пікантну річ (фото з сайту joyreactor.cc)

Коли в поліцейській дільниці Дайан допитували, вона пояснила, чому напала на свого коханця. За словами жінки, він був негідником (правда, Томас під час допиту вживала куди міцніші словечка), занадто сильно приставав до неї, і все це їй так надокучило, що вона «надерла йому дупу».

Та коли співробітник поліції Кріс Баллард (Chris Ballard) повідомив жінці, що тепер їй може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі та реального тюремного терміну, та заявила, що їй не можна за ґрати, оскільки у неї “була хороша робота”.

І коли Баллард заявив, що й чути нічого не хоче, Дайан вдалася до крайніх методів. Вона запропонувала поліцейському дуже пікантну річ: «Якщо ви не посадите мене в тюрму, я стану на коліна прямо зараз» - сказала вона. «Я навіть полижу вам зад».

Правда, поліцейському така пропозиція не дуже сподобалася. І тепер Томас загрожує не лише звинувачення у домашньому насильстві, але й покарання за спробу підкупу посадової особи. На даний час зловмисницю звільнили під заставу, і тепер вона перебуває в очікуванні рішення, яке повинен прийняти суд.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.