Американка за 25 хвилин пограбувала аж три банки Автор: lesya · Опубліковано: 03.06.2015 18:36 · Розділ: Кримінал

Що можна зробити за двадцять п’ять хвилин? Випити філіжанку кави у кафе неподалік, перекусити, порозмовляти по телефону чи перевірити оновлення у соціальних мережах… А можна пограбувати банк, і не один, а цілих три!

Думаєте, це неможливо? Американка з міста Брандон довела протилежне.

Літня грабіжниця стала рекордсменкою серед “колег” - до цього часу ще нікому не вдавалося пограбувати одразу три банки за такий рекордно короткий термін.

П’ятдесятирічну мешканку штату Флорида заарештували одинадцятого травня цього року. Зловмисниці на ім’я Сінді Карабео за двадцять п’ять хвилин вдалося пограбувати одразу три банки.

І сталося це серед білого дня пополудні. За словами експертів, три пограбування було здійснено в період з 15:20 до 15:45 дня. Жертвами Сінді стали філії банків BB & T, Wells Fargo і Florida Central Credit Union. Всі вони розташовувалися недалеко одне від одного.

Робила вона все тихо і безшумно. Жінка зайшла у банк і передала касирові записку, в якій написала, що їй потрібні гроші і що у неї є пістолет. Ясна річ, касирові не захотілося перевіряти, чи правду говорить грабіжниця, чи блефує, тож він преспокійно витяг вказану суму з каси і віддав зловмисниці. Звідти вона попрямувала до іншого банку, де повторила свої злодіяння.

Фото з сайту guard-live.ru
Фото з сайту guard-live.ru

За словами агента розшукової поліції Ларрі Маккіннона (Larry McKinnon), більшість пограбувань ось так і відбувається: без зайвого шуму та метушні. Грабіжник дає касиру записку, а той, розуміючи, що ситуація може вийти з-під контролю, виконує його вимогу, щоб все обійшлося без жертв.

Ясна річ, буває так, що грабіжники блефують, але касири цього не перевірятимуть, пояснює агент.

До моменту скоєння грабежу поліція вже прибула на місце і контролювала район. Зловмисницю заарештували дуже швидко, поблизу багатоквартирного будинку, в якому й мешкала Сінді.

Затримання відбувалося на очах сусідів, які спершу були шоковані тим, що відбувається. Тіффані Фрісон (Tiffany Frison), сусідка Карабео, бачила, як поліцейські спіймали Сінді: «Спочатку я не розуміла, що тут відбувається» - сказала вона. «Лише згодом ми дізналися, що Сінді пограбувала аж три банки».

Зловмисницю спіймали близько четвертої години дня. За словами поліції, вона діяла дуже швидко, і поліцейські ледь не спіймали облизня. Тепер Сінді загрожує тюремне покарання. А термін їй дадуть такий, який дають за три пограбування, - величезний. На щастя, ніхто не постраждав, та й достеменно невідомо, чи був у жінки пістолет. То ж все це, може, і стане обставиною, що пом’якшує суворість покарання.


Інші новини розділу