Гладких поліцейських виженуть зі Скотленд-Ярду Автор: lesya · Опубліковано: 03.06.2015 13:37 · Розділ: Події у світі

Гладким поліцейським не місце у поліції, вирішили у Британії, і почали виганяти товстих співробітників зі Скотленд-Ярду. З відповідною заявкою виступив сер Бернард Хоган-Хоу, глава лондонської поліції.

Як повідомляє The Independent, глава силової структури заявив, що в Лондоні не повинні працювати поліцейські, у яких є надмірна вага.

Тому ті поліцейські, вага яких виходить за межі норми, що, власне, перешкоджає виконанню службових завдань, будуть звільнені зі служби.

Правда, у товстунів-поліцейських буде трохи часу, щоб виправитися. Їх виганятимуть не одразу, а після того, як закінчиться період, який їм нададуть для приведення себе у форму.

За словами комісара поліції, тим співробітникам Скотленд-Ярду, які провалили нормативи з фізичної підготовки, потрібно дати час для того, щоб вони схуднули і прийшли в гарну фізичну форму. Якщо ж вони цього не зроблять, то у Скотленд-Ярді для них роботи не знайдеться.

Ще в бесіді з журналістами Хоган-Хоу розкритикував критерії і стандарти, за якими перевіряють рівень підготовки та придатності до служби британських поліцейських. Таке тестування вони проходять щорічно, однак здати всі нормативи на потрібний бал - раз плюнути, каже Бернард. Йому п’ятдесят сім, і він легко проходить передбачене тестування, навіть без попередньої підготовки. Тому вимоги слід зробити суворішими, вважає глава силового відомства.

Нормативи тестування і справді здати не важко - рівень фізичної підготовки британських поліцейських перевіряють аеробним навантаженням, яке відоме також як човниковий біг. Човниковий біг являє собою багаторазове проходження однієї й тієї ж короткої дистанції. Відстань у двадцять метрів поліцейські долають у прямому та зворотному напрямку. Ця вправа дозволяє протестувати швидкість та спритність співробітників поліції.

Правда, невідомо, яку вагу вважатимуть нормою. Адже є поліцейські, яким вага абсолютно не заважає виконувати бойові завдання, і в яких зайвих всього декілька кілограмів. Але є такі товстуни, які не справляться навіть з найпростішими завданнями, не говорячи вже про необхідність ловити злочинців.

Пропонуємо вашій увазі кілька фотографій гладких поліцейських з різних країн світу:

Товстий поліцейських (фото з сайту http://usa-trip.ru/post132108464/)
Товстий поліцейських (фото з сайту http://usa-trip.ru/post132108464/)


Фото з сайту http://usa-trip.ru/post132108464/
Фото з сайту http://usa-trip.ru/post132108464/


Фото з сайту http://usa-trip.ru/post132108464/
Фото з сайту http://usa-trip.ru/post132108464/


Товстий і ще товстіший (фото з сайту http://usa-trip.ru/post132108464/)
Товстий і ще товстіший (фото з сайту http://usa-trip.ru/post132108464/)


Джерело: http://lenta.ru/news/2015/06/02/nofatties/

Інші новини розділу