В Ізраїлі жінку вигнали з магазину за те, що вона годувала немовля грудьми Автор: lesya · Опубліковано: 02.06.2015 18:54 · Розділ: Суспільство

Цими днями у Ізраїлі стався випадок, який стривожив місцеву громадськість, викликав хвилю обурення та гарячі дискусії. Недавно з одного магазину тут вигнали жінку - за те, що вона годувала немовля грудьми.

Стався інцидент на території торгового комплексу "Цомет Білу". Продавець магазину Nike, розташованого тут же, підійшов до Олександри Готфрід, яка годувала грудьми немовля, з вимогою негайно покинути магазин. Нахабний продавець заявив, що "в магазині годувати грудьми незаконно".

Цей випадок засмутив Олександру. Вона поділилася тим, що сталося, зі своїми друзями у Facebook. В той день вона чекала в магазині свого сина, й тут її донечка, якій всього один рік, почала плакати. Жінка присіла на лавку в магазині та почала годувати доньку, як раптом один з продавців магазину підійшов до неї з вимогою покинути приміщення. Більше того, він назвав дії матері "негідними" для двадцять першого століття.

Історія, яку повідала Олександра, обурила і спантеличила громадськість у соціальних мережах. Врешті-решт випадок зацікавив видання "Ісраель а-Йом", яке звернулося до керівництва фірми Nike з проханням прокоментувати інцидент.

Акторка Меггі Джилленхаал привселюдно годує немовля грудьми. Не заважають їй навіть папараці (фото з сайту http://am-am.info/zvezdnye-mamy-podayut-primer-mnogo-foto/)
Акторка Меггі Джилленхаал привселюдно годує немовля грудьми. Не заважають їй навіть папараці (фото з сайту http://am-am.info/zvezdnye-mamy-podayut-primer-mnogo-foto/)

Там вибачилися перед жінкою, зазначивши, що годувати грудьми матері мають право в будь-якому місці. "Ми поважаємо право кожної жінки годувати дитину в будь-якому місці. Ми розуміємо, що звернення до неї в момент годування викликало у неї дискомфорт і зачепило її почуття, і дуже шкодуємо з цього приводу", - кажуть у компанії. Ще керівництво Nike заявило, що найближчим часом має намір провести інструктаж зі своїми співробітниками.

Відзначимо, що схожий інцидент - не перший, що стався в Ізраїлі останнім часом. Трохи раніше, приблизно рік тому, одну жінку виставили з кафе, також за те, що вона годувала маля грудьми.

Кафе теж розташовувалося в торговому центрі, і його власник попрохав жінку негайно покинути його або ж припинити годувати немовля.

Таке ставлення до матерів неабияк обурило ізраїльску громадськість. Обурені матері та ті, хто прийняв їхній бік, вказують на засилля оголених грудей в рекламі. “Якщо суспільство вважає прийнятним оголення грудей на рекламних плакатах, то таке суспільство не може протестувати проти оголення грудей з метою годування дитини”, - кажуть вони. і мають рацію.

Джерело: http://www.newsru.co.il/israel/01jun2015/breastfeed_502.html

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.