Бельгійський король приторговує сіном Автор: lesya · Опубліковано: 02.06.2015 16:24 · Розділ: Події у світі

Життя короля - не така вже й легка річ, як може видатися. Це в казках королі живуть в палацах, купаються в багатстві, їдять делікатеси та займаються, чим їм заманеться. Насправді ж у реальному житті їм доводиться вирішувати куди буденніші проблеми.

Приміром, королівській сім’ї у Бельгії довелося виставити на продаж… сіно. Очевидно, грошей, які виділяють бельгійці на утримання королівської сім’ї, виявилося недостатньо для задоволення усіх королівських прихотей.

Король Бельгії Філіп і його сім'я виставили на продаж через Інтернет копиці сіна. Вартість кожної копиці, як говориться в оголошенні, трохи більше двох євро (2.2). Зазначається, що сіно екологічно чисте і дуже високої якості. Кожен стіг сіна важить в середньому тринадцять кілограмів, а є їх трохи більше сотні.

Таке досить дивне оголошення з’явилося кількома днями раніше на сайті 2ememain.be. У ньому зазначалося, що близько сотні стогів сіна - чудової якості і не оброблені пестицидами, було зібрано в землях Віллер-сюр-Лес.

Саме з цих земель яких королівська сім'я отримує доходи, про що зразу дізналися прискіпливі користувачі Інтернету, які розгорнули в Мережі активні обговорення.

Оголошення на сайті провисіло недовго - через короткий час із сайту його зняли. Хто ж розмістив повідомлення про продаж сіна, на даний час невідомо.

Навряд чи королівська сім’я оголосила про продаж сіна через кризу - щороку Бельгія виділяє одинадцять з половиною мільйонів євро на утримання короля і його сім'ї.

Втім, за окремими даними, в минулому році цю суму скоротили до одного мільйона. Через це, власне, король-пенсіонер і почав шукати альтернативні джерела доходу.

Крім сіна, Філіп вирішив нажитися на журналістах. Якщо вони хочуть зняти на відео його маєток у мальовничій Валлонії, доведеться заплатити суму в півтора тисячі євро. Якщо все обмежиться тільки фотографіями, то вистачить трьох сотень доларів.

Суми, як кажуть експерти, не такі вже й великі для авторитетних видань. Тим не менше, в Мережі розгорнулися активні обговорення, і багато користувачів обурюються тим, що король поводиться не так, як належить королю.

Самі ж бельгійці задоволення не висловили. Більшість із них до цих пір залишаються роялістами, тому охоче готові підтримати короля, якщо він потрапить у скрутну ситуацію. Та й члени королівської родини можуть зайнятися бізнесом, адже вони звільнені від податків, а це означає, що в казну не піде половина їхніх доходів.


Інші новини розділу