У Нью-Йорку чоловіків, що сидять з широко розсунутими ногами, штрафуватимуть Автор: lesya · Опубліковано: 02.06.2015 13:38 · Розділ: Події у світі

У Нью-Йорку серед чоловіків справжній переполох - місцева влада вирішила посягнути на права сильної половини людства. Представників сильної статі. що полюбляють сидіти з розсунутими в боки ногами, можуть покарати штрафом. А в окремих випадках навіть можна потрапити під арешт.


Правда, заборона торкнеться тільки нью-йоркського метрополітену - вдома сидіть собі, як душа забажає. Якщо ж чоловіки надто широко розсуватимуть ноги у вагоні метрополітену, його можуть оштрафувати чи заарештувати.

При чому закон прийнятий не лише на папері - він вже в дії, і з моменту запровадження поліцейські вже встигли оштрафувати кількох осіб. Траплялися й арешти.

Перший такий випадок стався в Брукліні. Тут на "розсунутих ногах" спіймали двох вихідців з Латинської Америки. Хлопців звинуватили у тому, що вони надто широко розставляють ноги, проявляючи у такий спосіб неповагу до інших пасажирів. Правда, чоловіки відбувають покарання умовно, і якщо на гарячому їх більше не спіймають, то й покарання знімуть.

Закон звернув увагу на проблему широко розсунутих ніг після того, як розгорілося обговорення серед користувачів соціальних мереж. Вони стали фотографувати нахаб, викладаючи фото в Інтернет та залишаючи відповідні коментарі.

В принципі, зрозуміти незадоволення тих, хто підняв це питання, можна: якщо кожен сидітиме у вагоні з розставленими ногами, то місць для сидіння стане набагато менше.

Керівництво метрополітену Нью-Йорка каже, що добре б було запровадити штрафи і для тих, хто на сидіння поруч кладе сумки та рюкзаки, не даючи таким чином присісти стоячим пасажирам.

До речі, проблема розсунутих ніг стурбована не тільки влада Нью-Йорку - в канадському Торонто також активно ведуть обговорення стосовно того, як змусити чоловічу частину населення зсувати ноги докупи.

Інший закон, що обмежує споконвічне право чоловіків справляти нужду стоячи, було прийнято у Швеції. Тут влада розпорядилася прибрати пісуари у всіх громадських закладах, поставивши на їхнє місце унітази.

Закон прийняли після того, як група вчених, провівши дослідження, заявила, що чоловіки, які справляють нужду сидячи, набагато рідше піддаються ризику простати, ніж ті, хто робить це традиційним способом.

Тепер тільки владі залишилося придумати спосіб контролю за виконанням рекомендацій, адже чоловіки можуть користуватися унітазами точно так, як і пісуарами.


Інші новини розділу