У Нью-Йорку покажуть вистави для одного глядача Автор: lesya · Опубліковано: 02.06.2015 08:10 · Розділ: Події у світі

Любителів театральних вистав вирішили потішити у Нью-Йорку - глядачі отримають можливість переглянути персональну виставу, яку актори зіграють спеціально для них.

Вистави показуватимуть у Нью-Йорку. Кожна з них триватиме всього кілька хвилин, і показуватиме її всього один актор. Як і переглядатиме один глядач. Ініціатором цього оригінального проекту виступив сценограф Крістін Джонс.

Переглянути виставу для одного глядача можна буде на Манхеттені. Правда, діятиме він по черзі в трьох районах Манхеттена. Як не дивно, постановки будуть проходити на безкоштовній основі, і низка таких вистав вже пройшла у травні. Наступний блок спектаклів покажуть в першій половині червня.

Досить цікавим нюансом проекту є те, що глядач до останнього моменту не знає, яку саме виставу йому покажуть. Вже в останній момент, після того, як відвідувач займає своє місце, він дізнається, який саме мікромпектакль йому покажуть.

Авторами п’єс для моновистав стали Крейг Лукас - той, що написав сценарій до фільму «The Secret Lives of Dentists»), Уіл Ено, автор сценарію до фільму «Sunstroke», Лінн Ноттейдж, відомий драматург, лауреат Пулітцерівської премії, та інші автори.

Усіх авторів попрохали розпочати п’єси однаковою фразою - «Я не такий незнайомець, яким здаюся». Однак всі моноспектаклі написані на різні теми, й історії, які побачать глядачі, варіюються від розповіді серійного вбивці, що полює на чорношкірих, до розповіді про смерть матері.

А виконати ролі у моноспектаклях зголосилися актори Ерін Ганн («Law & Order»), Кейт Рендольф Сміт («The Warrior Class»), Ендрю Гарман («Julie & Julia») та інші.

До речі, схожі експерименти часто проводять на Заході. Трохи раніше тут стартував проект, організатори якого вирішили постежити за тим, як реагуватимуть люди на події, розраховані на великий натовп, на яких їм доводиться бувати поодинці.

На виставі буде присутній всього один глядач (фото з сайту skill.ru)
На виставі буде присутній всього один глядач (фото з сайту skill.ru)

В минулому році участь у проекті взяв знаменитий виконавець Боб Ділан, що дав концерт у Філадельфії. На виступі знаменитого музиканта був присутній тільки один глядач - шведський "суперфанат" Фредрік Вікінгссон.

До останнього моменту чоловікові не вірилося, що перед ним і справді виступатиме Боб Ділан, але згодом він зрозумів, що все відбувається насправді, і протягом цілого концерту не міг стримати посмішки.


Інші новини розділу