У Франції можуть посадити у в'язницю за ... купальник Автор: Вікторія · Опубліковано: 25.08.2009 16:00 · Розділ: Суспільство

Влада Франції та Італії серйозно взялися за боротьбу з виробниками та покупцями підробок. У цих країнах туристів, які носять підроблені сонячні окуляри, годинники або сумки, можуть зупинити як на вулиці, так і при проходженні митниці в аеропорту, конфіскувати товари та призначити штраф, а за підроблений купальник будуть позбавляти волі.

У Франції, наприклад, максимальне покарання за придбання підроблених товарів складає 300 тисяч євро штрафу і три роки в'язниці. Це, насамперед пов'язано з різким збільшенням у 2008 році кількості підроблених товарів в Європі. Митниця конфіскувала близько 178 мільйонів предметів, ввезених в основному з Китаю. Єврокомісія стурбована також тим, що все більше міжнародних злочинних організацій включається в торгівлю підробленими предметами розкоші, одягу, алкоголем і навіть продуктами харчування.

Головними покупцями підробленої продукції є туристи, вважають в Європейській комісії. Так що всі, хто збирається привезти з відпустки підроблені сонячні окуляри або сумки, футболки і джинси, повинні задуматися і зробити правильний вибір. Сотні туристів вже були оштрафовані на тисячі євро, причому, на думку юристів, у Франції до питань підробок підходять куди більш суворо, ніж в Італії.

Європейські підприємства втрачають щорічно більше 16 мільярдів доларів через дешеві китайські підробки, причому 14 мільярдів, на думку фахівців, у результаті осідають в руках злочинних угруповань. Підроблені товари можуть бути небезпечні для здоров'я - фальшиві алкогольні напої викликають сліпоту і смерть, парфуми і косметика - алергію, а іграшки - високо травматичні.

Джерело newsland.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.