У Європі домашні вихованці зжували гаджетів на два мільярди євро Автор: lesya · Опубліковано: 01.06.2015 16:07 · Розділ: Техніка

Розробники мобільних пристроїв намагаються всіляко захистити свою продукцію від поломок. Сучасні смартфони і планшети оснаащують все новішими технологіями, які б могли захистити пристрій від різного роду форсмажорних обставин.

Приміром, на більшості смартфонів сьогодні є функція блокування, яка дозволяє на відстані перетворити телефон на нікому не потрібний шматок металу. Така функція робить крадіжки телефонів безглуздими. Спеціальне покриття дозволяє зробити ваш смартфон стійким до впливу води та пилу, а ще у багатьох пристроїв є спеціальний антиударний захист.

Собаки та кішки люблять гратися телефонами. Ті ніби самі просяться їм у зуби (фото з сайту www.bankoboev.ru)
Собаки та кішки люблять гратися телефонами. Ті ніби самі просяться їм у зуби (фото з сайту www.bankoboev.ru)

Правда, врахувати всі можливі небезпеки, що чатують на ваш телефон, розробники не можуть, і гаджети таки псуються. У Європі, для прикладу, за останні п'ять років було зіпсовано гаджетів на суму в півтора мільярди фунтів (більше двох мільярдів євро). Винуватцями поломок стали домашні улюбленці - здебільшого собаки та кішки.

Такі дані наводить британське видання Mirror, а взяті вони з доповіді компанії SquareTrade, що працює в сфері захисту техніки від пошкоджень.

Найбільше гаджетів зруйнували вихованці британських сімей. Вони з’їли техніки на загальну суму в триста п’ятдесят вісім мільйонів фунтів (півмільярда євро). Приблизно чотирнадцять відсотків британських сімей, що користуються телефонами, планшетами та ноутбуками, хоча б раз стикалися з тим, що їхні домашні улюбленці руйнували гаджети.

За словами спеціалістів, що проводили опитування, найчастіше пристрої нищаться тому, що собаки та кішки приймають їх за свою іграшки і всіляко їх гризуть. Частенько домашні улюбленці кидають їх з висоти, виливають на них воду чи просто скачуть зверху.

За словами директора європейського офісу компанії SquareTrade Кевіна Гіллана (Kevin Gillan), ті люди, у кого є домашні улюбленці, витрачають шалені суми грошей на лагодження телефонів, планшетів та інших портативних пристроїв, “які випадково стали розкішною кісточкою для собаки”.

На завершення додамо, що учасниками опитування, проведеного компанією, стали шістнадцять тисяч власників домашніх тварин.

Часто об'єктом "зазіхань" домашніх тварин стають телефонні аксесуари - чохли, зарядні пристрої чи запасні акумулятори.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/05/30/catdoggadget/

Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.